Rezultati

Rezultati

Kvalifikacije za prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice - 1. tekma

Novo mesto, 30.1.2021

SKUPNO - 200 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11024957Šuštaršič MatevžKRKA200122.090,143
2222694Skočir AndrejPSČ200322.300,164
3220847Janža MajPOM200322.340,191
426917275Skalar JanTRK200022.410,158
5969352Krauthaker GalKRKA199922.650,152
61171825Arnuš MatjažKRO200223.050,163
72527915Beber JurijŠTA200423.190,128
84616613Leban EnejGO199623.320,125
91963824Kumar GalOL199923.400,133
1016316612Ulčar TilenMASS200223.470,140
112646509Čerin OžbejTRK200323.500,133
121013663Štupar UrhKRKA199123.570,185
1328717268Šalamon TimotejVEL200123.610,287
141412709Breitenberger AronMASS200423.860,177
15954652Kebelj RokKRKA200023.880,147
1614016522Bergant SamoMASS200323.90
172499904Cvelbar TimotejŠEN200324.080,180
1825915695Vidovič ValentinŠTA200324.280,172
1923410086Oiclj FilipSLG200324.300,155
20905736Blagojević OliverKRKA200624.920,147
211595632Pangeršič GregorMASS200525.080,162
22976646Kunstek ErikKRKA200125.200,160
231476189Gmajnar GalMASS200625.270,184
241004778Radakovič JanKRKA200625.75
25889084Gec MatejKP200625.920,197
261466813Eržen BoštjanMASS196526.200,245
271558034Meglič DavidMASS200526.450,126
281989260Slijepčević SergejOL200527.310,220
948912Judež JureKRKA2006DQ0,250
1603888Potočki JakobMASS2004DNS
1487066Gumilar JernejMASS2003DNS
168838Zagajšek ŽigaAKŠ2005DNS
684174Benko ŽigaKLC1998DNS
2113605Omulec MaticPMB1993DNS
24816106Brežnjak MatjažŠEN2000DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
125915695Vidovič ValentinŠTA200324.280,172
948912Judež JureKRKA2006DQ0,250
168838Zagajšek ŽigaAKŠ2005DNS

po skupinah (2. skupina) - 200 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
116316612Ulčar TilenMASS200223.470,140
21412709Breitenberger AronMASS200423.860,177
31989260Slijepčević SergejOL200527.310,220
24816106Brežnjak MatjažŠEN2000DNS

po skupinah (3. skupina) - 200 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11013663Štupar UrhKRKA199123.570,185
22499904Cvelbar TimotejŠEN200324.080,180
31476189Gmajnar GalMASS200625.270,184
1603888Potočki JakobMASS2004DNS

po skupinah (4. skupina) - 200 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12527915Beber JurijŠTA200423.190,128
24616613Leban EnejGO199623.320,125
32646509Čerin OžbejTRK200323.500,133
2113605Omulec MaticPMB1993DNS

po skupinah (5. skupina) - 200 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1969352Krauthaker GalKRKA199922.650,152
228717268Šalamon TimotejVEL200123.610,287
3954652Kebelj RokKRKA200023.880,147
414016522Bergant SamoMASS200323.90

po skupinah (6. skupina) - 200 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1220847Janža MajPOM200322.340,191
21171825Arnuš MatjažKRO200223.050,163
31004778Radakovič JanKRKA200625.75
41466813Eržen BoštjanMASS196526.200,245

po skupinah (7. skupina) - 200 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11963824Kumar GalOL199923.400,133
2905736Blagojević OliverKRKA200624.920,147
31558034Meglič DavidMASS200526.450,126
1487066Gumilar JernejMASS2003DNS

po skupinah (8. skupina) - 200 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1222694Skočir AndrejPSČ200322.300,164
226917275Skalar JanTRK200022.410,158
31595632Pangeršič GregorMASS200525.080,162
4889084Gec MatejKP200625.920,197

po skupinah (9. skupina) - 200 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11024957Šuštaršič MatevžKRKA200122.090,143
223410086Oiclj FilipSLG200324.300,155
3976646Kunstek ErikKRKA200125.200,160
684174Benko ŽigaKLC1998DNS