Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šol Grosuplja

Ljubljana, 9.10.2020

SKUPNO - Krogla, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100MISKIĆ MIDIJANŠMARJESAP11.65995,0
200DREMELJ ZRIM TAJŠMARJESAP10.83923,0
300CILENŠEK BERTSTIČNA10.82922,0
400KASTELIC MARCELLAGROS10.57899,0
500ZRNEC JAKALAGROS9.57806,0
600MARINKO JONSTIČNA9.51800,0
700ŽVEGLA MAXŠMARJESAP9.26776,0
800OVEN LUKALAGROS8.55705,0

Št.R1R2R3R4R5R6
0XX11.65
010.5810.8310.43
010.6410.8210.61
09.9410.2310.57
08.909.578.98
09.169.469.51
09.109.269.06
08.428.468.55