Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje srednjih šol

Maribor, 8.10.2020

SKUPNO - Daljina (cona odriva), dijaki

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100VEILGUNI ANEJSERŠMB5.93696,0
200VIDOVIČ ŽANIIGIMMB25.91691,0
300KOVŠE TONISERŠMB5.79666,0
400SEDMAK ROBERTZAMS5.62631,0
500VOGRIN TADEJSERŠMB5.60627,0
600KOCBEK BRATINA VALENTINIIGIMMB15.55616,0
700BRANCELJ TINEBTŠMB5.48602,0
800DVORŠAK LIAMIIGIMMB25.38581,0
900VINKOVIČ ENEJZAMS5.31566,0
1000PERGER JERNEJIIGIMMB15.26556,0
1100SVENŠEK JANBTŠMB5.13529,0
1200KOSEC TIANIIGIMMB25.07517,0
00ANTOLINC JUREIIIGIMMBDNS0
00BRAČIČ DAVIDIIIGIMMBDNS0
00DUMIČ JURIJZAMSDNS0

Št.R1R2R3R4R5R6V1V2V3V4V5V6
05.735.935.91
05.00X5.91
05.795.725.65
05.465.385.62
05.225.565.60
05.475.55-
05.395.405.48
05.005.305.38
0X4.985.31
05.205.265.17
05.074.935.13
0X4.955.07
0
0
0