Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šol

Ljubljana, 6.10.2020

SKUPNO - Vortex, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PEKLAJ ZALAMKRANJEC48.281021,0
200VOLAVŠEK LARAŠENTVID41.94907,0
300REPOVŠ TAJAVRHOVCI41.39897,0
400MITRAKOVIĆ MIONAMKRANJEC39.62863,0
500LAZAREVIĆ ANDREAMJARC38.65844,0
600MEHIĆ LARISAZALOG38.52842,0
700HRIBŠEK SOMERSARY VITAMKRPAN34.15753,0
800BAUMAN NAJAMŠUŠTARŠIČ34.01750,0
900AŽMAN PIKAMŠUŠTARŠIČ33.70743,0
1000KORENIN EMAVRHOVCI33.53740,0
1100MIHEVC ZOJAMJARC32.11709,0
1200ZAJC AJDAKOSEZE31.52697,0
1300CETINSKI TISATČUFAR31.11688,0
1400BARUKČIĆ TIJANAPOLJE30.82682,0
1500MARGUČ NANAMKRANJEC29.53653,0
1600RUBIN ZALATČUFAR26.57587,0
1700MIKULAN VANESAMJARC26.19578,0
1800KUKAVICA AJLAZALOG25.83570,0
1900NUHANOVIĆ NUDŽEIMAFBEVKA25.63565,0
2000KUPLJEN ROMYTČUFAR25.59564,0
2100ČERNEKA ZARJAMKRPAN24.26533,0
2200JELNIKAR EVAKOSEZE22.52492,0
2300OSMAČKO ŠALEHAR MILAFBEVKA17.84376,0
00MRAZIĆ ADRIJANAZALOGDNS0

Št.R1R2R3R4R5R6
048.28
041.94
041.39
039.62
038.65
038.52
034.15
034.01
033.70
033.53
032.11
031.52
031.11
030.82
029.53
026.57
026.19
025.83
025.63
025.59
024.26
022.52
017.84
0