Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šol

Ljubljana, 6.10.2020

SKUPNO - 1000 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1140OSREDKAR IUNATČUFAR3:41.35868,0
250PARAVINJA ELLA NOMIMŠUŠTARŠIČ3:52.14780,0
370KUCLER ANAVRHOVCI3:58.39731,0
4100REPAC HANAMKRANJEC3:59.24725,0
5120KLEP NINAMJARC3:59.62722,0
680GABRIČ BRONIČ LUNJAZALOG4:00.78713,0
7150LESTAN IZATČUFAR4:06.87667,0
840ERCEG ELENAPOLJE4:12.77625,0
980OBLAK IZAKOSEZE4:13.16622,0
10110PEKLAJ EVAMKRANJEC4:13.38621,0
1180ČOGA IVAVRHOVCI4:15.79604,0
1240ODLAZEK MESAR ULAMŠUŠTARŠIČ4:17.82590,0
1380SUŠEC MANCAMKRPAN4:22.83556,0
1470RYPALENKO SOFIIAMKRPAN4:38.75454,0
15160MEGLIČ LEATČUFAR4:40.28445,0
1690ZEVNIK ZALAZALOG4:41.14440,0
1770CHULKINA ELENAKOSEZE4:50.20387,0
130ZAVRTANIK LIATČUFARDNS0
110MUHIČ VITAMJARCDNS0
100NEMEC IZADORAMJARCDNS0

po skupinah (1. skupina) - 1000 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
180GABRIČ BRONIČ LUNJAZALOG4:00.78713,0
290ZEVNIK ZALAZALOG4:41.14440,0

po skupinah (2. skupina) - 1000 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
180OBLAK IZAKOSEZE4:13.16622,0
270CHULKINA ELENAKOSEZE4:50.20387,0

po skupinah (3. skupina) - 1000 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1100REPAC HANAMKRANJEC3:59.24725,0
2110PEKLAJ EVAMKRANJEC4:13.38621,0

po skupinah (4. skupina) - 1000 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke

po skupinah (5. skupina) - 1000 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1120KLEP NINAMJARC3:59.62722,0
110MUHIČ VITAMJARCDNS0
100NEMEC IZADORAMJARCDNS0

po skupinah (6. skupina) - 1000 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke

po skupinah (7. skupina) - 1000 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
180SUŠEC MANCAMKRPAN4:22.83556,0
270RYPALENKO SOFIIAMKRPAN4:38.75454,0

po skupinah (8. skupina) - 1000 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
140ERCEG ELENAPOLJE4:12.77625,0

po skupinah (9. skupina) - 1000 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
170KUCLER ANAVRHOVCI3:58.39731,0
280ČOGA IVAVRHOVCI4:15.79604,0

po skupinah (10. skupina) - 1000 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke

po skupinah (11. skupina) - 1000 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1140OSREDKAR IUNATČUFAR3:41.35868,0
2150LESTAN IZATČUFAR4:06.87667,0
3160MEGLIČ LEATČUFAR4:40.28445,0
130ZAVRTANIK LIATČUFARDNS0

po skupinah (12. skupina) - 1000 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
150PARAVINJA ELLA NOMIMŠUŠTARŠIČ3:52.14780,0
240ODLAZEK MESAR ULAMŠUŠTARŠIČ4:17.82590,0