Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šol

Ljubljana, 6.10.2020

SKUPNO - 1000 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
190KOSTRIČ MAKSIMTČUFAR3:08.38999,0
210MARINKO JAKAŠENTVID3:14.40942,0
360ČIBEJ JAKAKOSEZE3:14.51941,0
440FLIS TEOBJAKCA3:19.35896,0
580ALABANDA HALMKRANJEC3:24.97845,0
620JUSIĆ LEOFBEVKA3:29.30807,0
710MOČILER LUKAMŠUŠTARŠIČ3:31.63787,0
820VRABEC VALMŠUŠTARŠIČ3:31.87785,0
930ADROVIĆ BENJAMINBJAKCA3:32.26781,0
1010MATONDO KIMPERLA RILAINFBEVKA3:33.28773,0
1160DRESH ALDINMKRPAN3:34.08766,0
1260LIPOVEC JUREVRHOVCI3:34.45763,0
13120JURMAN SAMOTČUFAR3:36.06749,0
1450ŽINKO DAVIDMKRPAN3:37.67736,0
1560GODEC NOE JANEZZALOG3:37.83734,0
1670VUKADINOVIĆ MILJANZALOG3:38.44729,0
17110ZUPAN BRINTČUFAR3:41.29706,0
1850SIMIČ ARTURKOSEZE3:42.10699,0
1920ŠARIĆ AJDINPOLJE3:48.66647,0
2030SLUGA EUGENPOLJE3:50.02636,0
2170JAKLIN MATICMKRANJEC3:50.93629,0
2280SUHADOLC VIDTČUFAR4:01.32552,0
2370ZDRAVKOVIĆ ALEKSAMJARC4:08.72500,0
2450PETROVIĆ UROŠZALOG4:11.36482,0
90LAMOVŠEK LANMKRANJECDNF0
50PETRINA SVENVRHOVCIDNS0
90VRBINC GAŠPERMJARCDNS0
80POLJAK TINEMJARCDNS0
100PAULIN MATICTČUFARDNS0
30ZMAJŠEK GABRIELMŠUŠTARŠIČDNS0

po skupinah (1. skupina) - 1000 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
160GODEC NOE JANEZZALOG3:37.83734,0
270VUKADINOVIĆ MILJANZALOG3:38.44729,0
350PETROVIĆ UROŠZALOG4:11.36482,0

po skupinah (2. skupina) - 1000 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
160ČIBEJ JAKAKOSEZE3:14.51941,0
250SIMIČ ARTURKOSEZE3:42.10699,0

po skupinah (3. skupina) - 1000 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
180ALABANDA HALMKRANJEC3:24.97845,0
270JAKLIN MATICMKRANJEC3:50.93629,0
90LAMOVŠEK LANMKRANJECDNF0

po skupinah (4. skupina) - 1000 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
120JUSIĆ LEOFBEVKA3:29.30807,0
210MATONDO KIMPERLA RILAINFBEVKA3:33.28773,0

po skupinah (5. skupina) - 1000 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
170ZDRAVKOVIĆ ALEKSAMJARC4:08.72500,0
90VRBINC GAŠPERMJARCDNS0
80POLJAK TINEMJARCDNS0

po skupinah (6. skupina) - 1000 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
140FLIS TEOBJAKCA3:19.35896,0
230ADROVIĆ BENJAMINBJAKCA3:32.26781,0

po skupinah (7. skupina) - 1000 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
160DRESH ALDINMKRPAN3:34.08766,0
250ŽINKO DAVIDMKRPAN3:37.67736,0

po skupinah (8. skupina) - 1000 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
120ŠARIĆ AJDINPOLJE3:48.66647,0
230SLUGA EUGENPOLJE3:50.02636,0

po skupinah (9. skupina) - 1000 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
160LIPOVEC JUREVRHOVCI3:34.45763,0
50PETRINA SVENVRHOVCIDNS0

po skupinah (10. skupina) - 1000 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
110MARINKO JAKAŠENTVID3:14.40942,0

po skupinah (11. skupina) - 1000 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
190KOSTRIČ MAKSIMTČUFAR3:08.38999,0
2120JURMAN SAMOTČUFAR3:36.06749,0
3110ZUPAN BRINTČUFAR3:41.29706,0
480SUHADOLC VIDTČUFAR4:01.32552,0
100PAULIN MATICTČUFARDNS0

po skupinah (12. skupina) - 1000 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
110MOČILER LUKAMŠUŠTARŠIČ3:31.63787,0
220VRABEC VALMŠUŠTARŠIČ3:31.87785,0
30ZMAJŠEK GABRIELMŠUŠTARŠIČDNS0