Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šol

Ljubljana, 6.10.2020

SKUPNO - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100PRAPROTNIK BRINAMŠUŠTARŠIČ46.99976,0
200PUHEK NINAMKRANJEC47.79942,0
300SLUGA ANAKOSEZE48.79900,0
400TURK HVALA ZARAVRHOVCI48.88896,0
500VARKAŠ TIANAMKRANJEC49.70862,0
600KUKAVICA NEJLAMKRPAN51.27798,0
700SREFANOVIČ AMELIEMJARC52.74740,0
800BIŠĆAN LARAPOLJE52.75740,0
900VIDMAR TAJAZALOG52.83737,0
1000HAJDINJAK ANAMKRANJEC53.04729,0
1100KONIČ ŽIVAKOSEZE53.36716,0
1200PILIĆ TIJANAMKRPAN55.79626,0
1300GREGORČIČ KAJATČUFAR56.06616,0
1400CAMILTI EMAZALOG56.17612,0
1500KARIŽ ERIKATČUFAR56.19611,0
1600MARENČE EVAMŠUŠTARŠIČ56.37605,0
1700RADOŠ EMANUELAMJARC56.39604,0
1800KOCJANČIČ LUCIJATČUFAR56.77590,0
1900ZAVRŠKI ANJAVRHOVCI57.01582,0
2000HAFNER KOROŠEC TJAŠAMŠUŠTARŠIČ57.53563,0
2100VASIĆ LISJAK SARAZALOG1:00.61459,0
00KRAJNČIČ MEIVRHOVCIDNS0
00PEČAVER ZARJAMJARCDNS0

po skupinah (1. skupina) - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100VIDMAR TAJAZALOG52.83737,0
200CAMILTI EMAZALOG56.17612,0
300VASIĆ LISJAK SARAZALOG1:00.61459,0

po skupinah (2. skupina) - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100SLUGA ANAKOSEZE48.79900,0
200KONIČ ŽIVAKOSEZE53.36716,0

po skupinah (3. skupina) - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100PUHEK NINAMKRANJEC47.79942,0
200VARKAŠ TIANAMKRANJEC49.70862,0
300HAJDINJAK ANAMKRANJEC53.04729,0

po skupinah (4. skupina) - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke

po skupinah (5. skupina) - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100SREFANOVIČ AMELIEMJARC52.74740,0
200RADOŠ EMANUELAMJARC56.39604,0
00PEČAVER ZARJAMJARCDNS0

po skupinah (6. skupina) - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke

po skupinah (7. skupina) - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100KUKAVICA NEJLAMKRPAN51.27798,0
200PILIĆ TIJANAMKRPAN55.79626,0

po skupinah (8. skupina) - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100BIŠĆAN LARAPOLJE52.75740,0

po skupinah (9. skupina) - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100TURK HVALA ZARAVRHOVCI48.88896,0
200ZAVRŠKI ANJAVRHOVCI57.01582,0
00KRAJNČIČ MEIVRHOVCIDNS0

po skupinah (10. skupina) - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke

po skupinah (11. skupina) - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100GREGORČIČ KAJATČUFAR56.06616,0
200KARIŽ ERIKATČUFAR56.19611,0
300KOCJANČIČ LUCIJATČUFAR56.77590,0

po skupinah (12. skupina) - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100PRAPROTNIK BRINAMŠUŠTARŠIČ46.99976,0
200MARENČE EVAMŠUŠTARŠIČ56.37605,0
300HAFNER KOROŠEC TJAŠAMŠUŠTARŠIČ57.53563,0