Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šol

Ljubljana, 6.10.2020

SKUPNO - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KOŠAK LIA ALYAKOSEZE8.91931,0
200LOVRAK SOFIJAMJARC8.91931,0
300PETKOVŠEK TJAŠAMKRANJEC9.03893,0
400KMEZIČ NUŠAMJARC9.18850,0
500BASTAR NINAMKRANJEC9.26827,0
600GOLMAJER NINAKOSEZE9.34804,0
700GABRŠČEK TAJAMŠUŠTARŠIČ9.37796,0
800LJUBIJANKIĆ NAJLAPOLJE9.45774,0
900GREBLO KLARAMŠUŠTARŠIČ9.55748,0
1000KRESLIN TAJAPOLJE9.55748,0
1100KUTIN TIAVRHOVCI9.58740,0
1200OSOJNIK JULIJAVRHOVCI9.59737,0
1300LAMOVŠEK MARIJAZALOG9.60735,0
1400ROGL NEŽATČUFAR9.62729,0
1500KUSTURIĆ TIJANAMKRPAN9.63727,0
1600CANKAR ZOJAMKRPAN9.72703,0
1700PARISSENTI AURORAMJARC9.79685,0
1800LOBODA ŽAGAR MIATČUFAR9.89659,0
1900TROŠT ZARJATČUFAR9.90656,0
2000KREMŽAR IZA MAŠATČUFAR9.91654,0
2100AVSEC VERONIKAZALOG10.35546,0
00CERAR HLEDE SHERITAMKRANJECDNS0
00KRESNIK KARINMŠUŠTARŠIČDNS0

po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100LAMOVŠEK MARIJAZALOG9.60735,0
200AVSEC VERONIKAZALOG10.35546,0

po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KOŠAK LIA ALYAKOSEZE8.91931,0
200GOLMAJER NINAKOSEZE9.34804,0

po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PETKOVŠEK TJAŠAMKRANJEC9.03893,0
200BASTAR NINAMKRANJEC9.26827,0
00CERAR HLEDE SHERITAMKRANJECDNS0

po skupinah (4. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke

po skupinah (5. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100LOVRAK SOFIJAMJARC8.91931,0
200KMEZIČ NUŠAMJARC9.18850,0
300PARISSENTI AURORAMJARC9.79685,0

po skupinah (6. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke

po skupinah (7. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KUSTURIĆ TIJANAMKRPAN9.63727,0
200CANKAR ZOJAMKRPAN9.72703,0

po skupinah (8. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100LJUBIJANKIĆ NAJLAPOLJE9.45774,0
200KRESLIN TAJAPOLJE9.55748,0

po skupinah (9. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KUTIN TIAVRHOVCI9.58740,0
200OSOJNIK JULIJAVRHOVCI9.59737,0

po skupinah (10. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke

po skupinah (11. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ROGL NEŽATČUFAR9.62729,0
200LOBODA ŽAGAR MIATČUFAR9.89659,0
300TROŠT ZARJATČUFAR9.90656,0
400KREMŽAR IZA MAŠATČUFAR9.91654,0

po skupinah (12. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100GABRŠČEK TAJAMŠUŠTARŠIČ9.37796,0
200GREBLO KLARAMŠUŠTARŠIČ9.55748,0
00KRESNIK KARINMŠUŠTARŠIČDNS0