Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šol

Ljubljana, 6.10.2020

SKUPNO - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100STANKO OŽBEJFBEVKA7.731193,0
200BUKUROV NIKOLAJPOLJE8.231033,0
300ABDULKHAZIRET ALIMKRPAN8.331003,0
400BEHRIĆ KENANMKRANJEC8.38988,0
500ZALAR JANBJAKCA8.39985,0
600SIMOVIČ FILIPMŠUŠTARŠIČ8.48959,0
700TURŠIČ SEČKAR MAJPOLJE8.57935,0
800MÜLLER MAJTČUFAR8.59929,0
900PEČJAK ŽIGAVRHOVCI8.62920,0
1000KRANJEC LUKAZALOG8.62920,0
1100BOKUN MLADENBJAKCA8.62920,0
1200ZAKIĆ TADEJMKRPAN8.63917,0
1300MANFREDA BORKOSEZE8.73889,0
1400KRPAN MAKSMJARC8.79872,0
1500JESENKO MATEJVRHOVCI8.83861,0
1600JEREB ALJAŽMKRANJEC8.89844,0
1700GROŠELJ ADRIANTČUFAR8.92836,0
1800HROVAT LUKAVRHOVCI8.93833,0
1900KRALJ MAXTČUFAR8.97822,0
2000PANKER KOCIPER ALJAŽZALOG9.03805,0
2100KALAN LORA DAVIDFBEVKA9.03805,0
2200ISTINIČ ORSONTČUFAR9.18765,0
2300DOLINAR LIAMMŠUŠTARŠIČ9.58665,0
2400BOŽNAR NIKMKRANJEC12.79109,0
00LIU YISIKOSEZEDNS0
00DOBRUN NILMJARCDNS0
00KAC ENEJMŠUŠTARŠIČDNS0
00NOVŠAK JAKOBMJARCDNS0

po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KRANJEC LUKAZALOG8.62920,0
200PANKER KOCIPER ALJAŽZALOG9.03805,0

po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100MANFREDA BORKOSEZE8.73889,0
00LIU YISIKOSEZEDNS0

po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BEHRIĆ KENANMKRANJEC8.38988,0
200JEREB ALJAŽMKRANJEC8.89844,0
300BOŽNAR NIKMKRANJEC12.79109,0

po skupinah (4. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100STANKO OŽBEJFBEVKA7.731193,0
200KALAN LORA DAVIDFBEVKA9.03805,0

po skupinah (5. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KRPAN MAKSMJARC8.79872,0
00NOVŠAK JAKOBMJARCDNS0
00DOBRUN NILMJARCDNS0

po skupinah (6. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ZALAR JANBJAKCA8.39985,0
200BOKUN MLADENBJAKCA8.62920,0

po skupinah (7. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ABDULKHAZIRET ALIMKRPAN8.331003,0
200ZAKIĆ TADEJMKRPAN8.63917,0

po skupinah (8. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BUKUROV NIKOLAJPOLJE8.231033,0
200TURŠIČ SEČKAR MAJPOLJE8.57935,0

po skupinah (9. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PEČJAK ŽIGAVRHOVCI8.62920,0
200JESENKO MATEJVRHOVCI8.83861,0
300HROVAT LUKAVRHOVCI8.93833,0

po skupinah (10. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke

po skupinah (11. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100MÜLLER MAJTČUFAR8.59929,0
200GROŠELJ ADRIANTČUFAR8.92836,0
300KRALJ MAXTČUFAR8.97822,0
400ISTINIČ ORSONTČUFAR9.18765,0

po skupinah (12. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100SIMOVIČ FILIPMŠUŠTARŠIČ8.48959,0
200DOLINAR LIAMMŠUŠTARŠIČ9.58665,0
00KAC ENEJMŠUŠTARŠIČDNS0