Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šol

Ljubljana, 6.10.2020

SKUPNO - 600 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
160POČIVAVŠEK PETRAMJARC2:04.121171,0
240TROHA EMAMJARC2:08.881128,0
340ROGELJ BRINAKOSEZE2:10.561113,0
440ZORN ANA KATARINAMKRANJEC2:12.381096,0
540KAJZELJ STREMECKI INDIATČUFAR2:12.871092,0
660LAMOVŠEK PIKAMKRANJEC2:19.301033,0
730ALEKSIĆ MIAMKRPAN2:19.531031,0
850KUTIN LUCIJAMKRANJEC2:21.631012,0
960KLEMEN NIKATČUFAR2:22.481004,0
1040MARION ROŽENBERGAR ROŠAVRHOVCI2:22.581003,0
1170DIRNBEK ŽIVATČUFAR2:29.09944,0
1230BABIČ PIKAKOSEZE2:32.27915,0
1350ZAJC ZOJATČUFAR2:33.54904,0
1450VRBINC EMAMJARC2:40.03845,0
1530JUSUFOSKI ADELAZALOG2:56.83692,0
1640KUČEVIĆ TAJRAZALOG2:58.60676,0
40BUKOVEC TIAMKRPANDNF0
10COCEJ LINAPOLJEDNS0
30INGOLIČ MIAVRHOVCIDNS0

po skupinah (1. skupina) - 600 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
130JUSUFOSKI ADELAZALOG2:56.83692,0
240KUČEVIĆ TAJRAZALOG2:58.60676,0

po skupinah (2. skupina) - 600 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
140ROGELJ BRINAKOSEZE2:10.561113,0
230BABIČ PIKAKOSEZE2:32.27915,0

po skupinah (3. skupina) - 600 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
140ZORN ANA KATARINAMKRANJEC2:12.381096,0
260LAMOVŠEK PIKAMKRANJEC2:19.301033,0
350KUTIN LUCIJAMKRANJEC2:21.631012,0

po skupinah (4. skupina) - 600 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke

po skupinah (5. skupina) - 600 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
160POČIVAVŠEK PETRAMJARC2:04.121171,0
240TROHA EMAMJARC2:08.881128,0
350VRBINC EMAMJARC2:40.03845,0

po skupinah (6. skupina) - 600 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke

po skupinah (7. skupina) - 600 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
130ALEKSIĆ MIAMKRPAN2:19.531031,0
40BUKOVEC TIAMKRPANDNF0

po skupinah (8. skupina) - 600 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
10COCEJ LINAPOLJEDNS0

po skupinah (9. skupina) - 600 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
140MARION ROŽENBERGAR ROŠAVRHOVCI2:22.581003,0
30INGOLIČ MIAVRHOVCIDNS0

po skupinah (10. skupina) - 600 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke

po skupinah (11. skupina) - 600 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
140KAJZELJ STREMECKI INDIATČUFAR2:12.871092,0
260KLEMEN NIKATČUFAR2:22.481004,0
370DIRNBEK ŽIVATČUFAR2:29.09944,0
450ZAJC ZOJATČUFAR2:33.54904,0