Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šol

Ljubljana, 6.10.2020

SKUPNO - 600 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
110DOLJŠAK GALVRHOVCI1:59.521140,0
230PRAŠNIKAR DAVIDMJARC2:00.971127,0
310POLANC TOLJAMJARC2:03.931100,0
420FRIEDL MARTINMKRANJEC2:05.311088,0
510KURENT ADAMBJAKCA2:05.471086,0
620GODEC HUGO RENEZALOG2:05.571085,0
720KOMAC RUBENTČUFAR2:06.761074,0
810JURMAN BINETČUFAR2:08.041063,0
920NOVAK JANŽEMJARC2:09.391051,0
1020FLISAR ANŽEBJAKCA2:14.431005,0
1110KARANOVIĆ LUKAMKRPAN2:16.80983,0
1210CERAR JAKAMKRANJEC2:16.90982,0
1320ŽUNIĆ ALIJAMKRPAN2:17.67975,0
1420STEINER JUREVRHOVCI2:20.58949,0
1530SBRIZAJ THALER KRISTJANTČUFAR2:23.02927,0
1610JUSUFOSKI HARUNZALOG2:24.97909,0
1720KOŠAK LARKOSEZE2:42.78747,0
1810ČEH SEBASTIJANKOSEZE2:46.56713,0
30POVALEJ KRISTJANMKRANJECDNS0

po skupinah (1. skupina) - 600 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
120GODEC HUGO RENEZALOG2:05.571085,0
210JUSUFOSKI HARUNZALOG2:24.97909,0

po skupinah (2. skupina) - 600 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
120KOŠAK LARKOSEZE2:42.78747,0
210ČEH SEBASTIJANKOSEZE2:46.56713,0

po skupinah (3. skupina) - 600 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
120FRIEDL MARTINMKRANJEC2:05.311088,0
210CERAR JAKAMKRANJEC2:16.90982,0
30POVALEJ KRISTJANMKRANJECDNS0

po skupinah (4. skupina) - 600 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke

po skupinah (5. skupina) - 600 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
130PRAŠNIKAR DAVIDMJARC2:00.971127,0
210POLANC TOLJAMJARC2:03.931100,0
320NOVAK JANŽEMJARC2:09.391051,0

po skupinah (6. skupina) - 600 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
110KURENT ADAMBJAKCA2:05.471086,0
220FLISAR ANŽEBJAKCA2:14.431005,0

po skupinah (7. skupina) - 600 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
110KARANOVIĆ LUKAMKRPAN2:16.80983,0
220ŽUNIĆ ALIJAMKRPAN2:17.67975,0

po skupinah (8. skupina) - 600 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke

po skupinah (9. skupina) - 600 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
110DOLJŠAK GALVRHOVCI1:59.521140,0
220STEINER JUREVRHOVCI2:20.58949,0

po skupinah (10. skupina) - 600 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke

po skupinah (11. skupina) - 600 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
120KOMAC RUBENTČUFAR2:06.761074,0
210JURMAN BINETČUFAR2:08.041063,0
330SBRIZAJ THALER KRISTJANTČUFAR2:23.02927,0