Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šol

Ljubljana, 6.10.2020

SKUPNO - 300 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100LAVRIČ LUNAVRHOVCI51.08806,0
200ARNEŽ LILIMJARC51.16803,0
300HLADNIK LUČKAŠENTVID52.02769,0
400MEDVED MANCAVRHOVCI53.02730,0
500MOČILAR KATJUŠAMJARC53.25721,0
600KUGLER JULIJAKOSEZE54.39677,0
700LAMOVŠEK JERCAZALOG55.34642,0
800ŽAGAR MAŠAŠENTVID55.85623,0
900POŽGAJ MARUŠAFBEVKA57.17576,0
1000TROHA SEVERINO NANDINITČUFAR57.18576,0
1100HORVAT VESNATČUFAR57.24574,0
1200PLANINC ZAKONJŠEK BRINATČUFAR57.32571,0
1300BILIČ MANJAFBEVKA57.63560,0
1400ŽAUCER ANAZALOG57.82553,0
1500ZAKIĆ KATJAMKRPAN58.79520,0
1600KOSTRIĆ IZA DORATČUFAR59.65491,0
1700PIKALO HANAMKRPAN1:00.59460,0
1800IKANOVIĆ ERNAPOLJE1:01.59428,0
1900RELJIĆ NATALIJAKOSEZE1:02.56397,0
2000OTRIN KIMMKRANJEC1:04.68333,0
2100SAVODNIK EVAMKRANJEC1:07.20261,0
2200HOZJAN ENJAMKRANJEC1:11.01162,0
00BADMUS SAMIAT LUCIAMKRANJECDNS0
00JANEŽIČ TJAŠAMKRANJECDNS0

po skupinah (1. skupina) - 300 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100LAMOVŠEK JERCAZALOG55.34642,0
200ŽAUCER ANAZALOG57.82553,0

po skupinah (2. skupina) - 300 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100KUGLER JULIJAKOSEZE54.39677,0
200RELJIĆ NATALIJAKOSEZE1:02.56397,0

po skupinah (3. skupina) - 300 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100OTRIN KIMMKRANJEC1:04.68333,0
200SAVODNIK EVAMKRANJEC1:07.20261,0
300HOZJAN ENJAMKRANJEC1:11.01162,0
00BADMUS SAMIAT LUCIAMKRANJECDNS0
00JANEŽIČ TJAŠAMKRANJECDNS0

po skupinah (4. skupina) - 300 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100POŽGAJ MARUŠAFBEVKA57.17576,0
200BILIČ MANJAFBEVKA57.63560,0

po skupinah (5. skupina) - 300 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100ARNEŽ LILIMJARC51.16803,0
200MOČILAR KATJUŠAMJARC53.25721,0

po skupinah (6. skupina) - 300 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke

po skupinah (7. skupina) - 300 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100ZAKIĆ KATJAMKRPAN58.79520,0
200PIKALO HANAMKRPAN1:00.59460,0

po skupinah (8. skupina) - 300 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100IKANOVIĆ ERNAPOLJE1:01.59428,0

po skupinah (9. skupina) - 300 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100LAVRIČ LUNAVRHOVCI51.08806,0
200MEDVED MANCAVRHOVCI53.02730,0

po skupinah (10. skupina) - 300 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100HLADNIK LUČKAŠENTVID52.02769,0
200ŽAGAR MAŠAŠENTVID55.85623,0

po skupinah (11. skupina) - 300 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100TROHA SEVERINO NANDINITČUFAR57.18576,0
200HORVAT VESNATČUFAR57.24574,0
300PLANINC ZAKONJŠEK BRINATČUFAR57.32571,0
400KOSTRIĆ IZA DORATČUFAR59.65491,0