Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šol

Ljubljana, 6.10.2020

SKUPNO - 300 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100SEDEJ DAVIDVRHOVCI50.10726,0
200ZARNIK LUKAŠENTVID50.22722,0
300AŠKERC MAKSTČUFAR50.73702,0
400BURJAK TIMONZALOG50.98693,0
500DMITRAŠIĆ NIKOLABJAKCA51.79662,0
600KLEMENČIČ BLAŽZALOG51.95657,0
700JOSIFOVIČ VITOKOSEZE52.90622,0
800MIKLAVČIČ ANŽEFBEVKA53.09615,0
900GOLIČNIK GREGORBJAKCA53.56598,0
1000PIRNAT KLEMEN MIHAELTČUFAR53.93585,0
1100PAVLIN DAVIDTČUFAR55.08544,0
1200KETE MARKOMJARC55.62526,0
1300KOTAR MARKKOSEZE55.68524,0
1400VRLIČ MATEJ DOMINIKTČUFAR56.10509,0
1500SUYESINOV AYUBMKRPAN57.44465,0
1600ANDERLIČ MAKSVRHOVCI57.75455,0
1700RIGLER JONŠENTVID58.10443,0
1800ZUKIČ ZALETEL NIKMKRANJEC59.55397,0
1900LAVRIČ ŽIGAMJARC1:00.50368,0
2000PORENTA TILENFBEVKA1:00.80359,0
2100PEZEROVIĆ IANMKRANJEC1:01.38342,0
2200VELEGIĆ LEOMKRPAN1:09.61124,0
00ZAJC MARKMJARCDNS0
00ŠMID OSKARMKRANJECDNS0

po skupinah (1. skupina) - 300 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100BURJAK TIMONZALOG50.98693,0
200KLEMENČIČ BLAŽZALOG51.95657,0

po skupinah (2. skupina) - 300 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100JOSIFOVIČ VITOKOSEZE52.90622,0
200KOTAR MARKKOSEZE55.68524,0

po skupinah (3. skupina) - 300 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100ZUKIČ ZALETEL NIKMKRANJEC59.55397,0
200PEZEROVIĆ IANMKRANJEC1:01.38342,0
00ŠMID OSKARMKRANJECDNS0

po skupinah (4. skupina) - 300 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100MIKLAVČIČ ANŽEFBEVKA53.09615,0
200PORENTA TILENFBEVKA1:00.80359,0

po skupinah (5. skupina) - 300 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100KETE MARKOMJARC55.62526,0
200LAVRIČ ŽIGAMJARC1:00.50368,0
00ZAJC MARKMJARCDNS0

po skupinah (6. skupina) - 300 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100DMITRAŠIĆ NIKOLABJAKCA51.79662,0
200GOLIČNIK GREGORBJAKCA53.56598,0

po skupinah (7. skupina) - 300 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100SUYESINOV AYUBMKRPAN57.44465,0
200VELEGIĆ LEOMKRPAN1:09.61124,0

po skupinah (8. skupina) - 300 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke

po skupinah (9. skupina) - 300 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100SEDEJ DAVIDVRHOVCI50.10726,0
200ANDERLIČ MAKSVRHOVCI57.75455,0

po skupinah (10. skupina) - 300 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100ZARNIK LUKAŠENTVID50.22722,0
200RIGLER JONŠENTVID58.10443,0

po skupinah (11. skupina) - 300 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100AŠKERC MAKSTČUFAR50.73702,0
200PIRNAT KLEMEN MIHAELTČUFAR53.93585,0
300PAVLIN DAVIDTČUFAR55.08544,0
400VRLIČ MATEJ DOMINIKTČUFAR56.10509,0