Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šol

Ljubljana, 6.10.2020

SKUPNO - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100LESAR ANUŠKAMKRPAN9.22838,0
200BANIĆ JULIJAMJARC9.33807,0
300MILUTINOVIĆ ŽANATČUFAR9.35801,0
400ŽVOKELJ AJDA KATARINATČUFAR9.38793,0
500BULIĆ TIAZALOG9.48765,0
600LEHMANN SIENAFBEVKA9.48765,0
700LEILER NINATČUFAR9.52756,0
800STOJNEVA ANAVRHOVCI9.74698,0
900STRAŽAR HANAMJARC9.75695,0
1000DONKO ZAJEC BRINAKOSEZE9.76692,0
1100BADNOS LUCIJAMKRANJEC9.77690,0
1200VOVČKO EVAKOSEZE9.92651,0
1300NEDELJKOVIĆ EMILIJAMKRANJEC10.05617,0
1400BIZJAN ANAMARIJAZALOG10.25569,0
1500SKUBE ZEBEC ŽANAZALOG10.28562,0
1600ČATIĆ ALINAMKRPAN10.37541,0
1700ŽABJEK KATJAMKRANJEC10.42529,0
1800RATKIĆ SARAMJARC10.53506,0
1900MICHIELI EMATČUFAR10.62486,0
00BEKEŠ ZARJAŠENTVIDDNS0
00BABIČ SARAŠENTVIDDNS0
00OSMAČKO ŠALEHAR ALJAFBEVKADNS0
00HORVAT TAJAVRHOVCIDNS0

po skupinah (1. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BULIĆ TIAZALOG9.48765,0
200BIZJAN ANAMARIJAZALOG10.25569,0
300SKUBE ZEBEC ŽANAZALOG10.28562,0

po skupinah (2. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100DONKO ZAJEC BRINAKOSEZE9.76692,0
200VOVČKO EVAKOSEZE9.92651,0

po skupinah (3. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BADNOS LUCIJAMKRANJEC9.77690,0
200NEDELJKOVIĆ EMILIJAMKRANJEC10.05617,0
300ŽABJEK KATJAMKRANJEC10.42529,0

po skupinah (4. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100LEHMANN SIENAFBEVKA9.48765,0
00OSMAČKO ŠALEHAR ALJAFBEVKADNS0

po skupinah (5. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BANIĆ JULIJAMJARC9.33807,0
200STRAŽAR HANAMJARC9.75695,0
300RATKIĆ SARAMJARC10.53506,0

po skupinah (6. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke

po skupinah (7. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100LESAR ANUŠKAMKRPAN9.22838,0
200ČATIĆ ALINAMKRPAN10.37541,0

po skupinah (8. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke

po skupinah (9. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100STOJNEVA ANAVRHOVCI9.74698,0
00HORVAT TAJAVRHOVCIDNS0

po skupinah (10. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
00BEKEŠ ZARJAŠENTVIDDNS0
00BABIČ SARAŠENTVIDDNS0

po skupinah (11. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100MILUTINOVIĆ ŽANATČUFAR9.35801,0
200ŽVOKELJ AJDA KATARINATČUFAR9.38793,0
300LEILER NINATČUFAR9.52756,0
400MICHIELI EMATČUFAR10.62486,0