Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šol

Ljubljana, 6.10.2020

SKUPNO - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KIRBIŠ TILENMKRPAN8.91839,0
200JERANČIČ MATEJBJAKCA8.96825,0
300GEC MATEJFBEVKA8.97822,0
400KUKAVICA BENJAMINMKRPAN9.13778,0
500KUŠIĆ LUKAZALOG9.20760,0
600ROGL OSKARTČUFAR9.21757,0
700EISELT MAKFBEVKA9.21757,0
800MERDANOVIĆ DINŠENTVID9.30734,0
900MATKOVIĆ NIKOMJARC9.32729,0
1000VELAGIĆ EDINZALOG9.55672,0
1100HOHNEC JUŠMKRANJEC9.61658,0
1200PETRINA ARONVRHOVCI9.63653,0
1300KNAFELC TOBIASKOSEZE9.72631,0
1400DŽABIĆ MAJTČUFAR9.75624,0
1500OSTOJIČ ERIKBJAKCA9.76622,0
1600HOBLAJ GALMKRANJEC9.80612,0
1700MELON OSKARMJARC9.97573,0
1800REGINA GLIGIČ FILIPMKRANJEC10.05554,0
1800BOKAVŠEK BORMJARC10.05554,0
2000KOTNIK ANDREJTČUFAR10.20521,0
2100ŠINKO ALEKSANDERŠENTVID10.37485,0
2200ZGONC JOŠTTČUFAR10.51457,0
2300CIGLENEČKI JANŽKOSEZE11.29311,0
00TERZIĆ TILENŠENTVIDDNS0
00KRIŠTOFIČ JAKOBVRHOVCIDNS0

po skupinah (1. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KUŠIĆ LUKAZALOG9.20760,0
200VELAGIĆ EDINZALOG9.55672,0

po skupinah (2. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KNAFELC TOBIASKOSEZE9.72631,0
200CIGLENEČKI JANŽKOSEZE11.29311,0

po skupinah (3. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100HOHNEC JUŠMKRANJEC9.61658,0
200HOBLAJ GALMKRANJEC9.80612,0
300REGINA GLIGIČ FILIPMKRANJEC10.05554,0

po skupinah (4. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100GEC MATEJFBEVKA8.97822,0
200EISELT MAKFBEVKA9.21757,0

po skupinah (5. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100MATKOVIĆ NIKOMJARC9.32729,0
200MELON OSKARMJARC9.97573,0
300BOKAVŠEK BORMJARC10.05554,0

po skupinah (6. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100JERANČIČ MATEJBJAKCA8.96825,0
200OSTOJIČ ERIKBJAKCA9.76622,0

po skupinah (7. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KIRBIŠ TILENMKRPAN8.91839,0
200KUKAVICA BENJAMINMKRPAN9.13778,0

po skupinah (8. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke

po skupinah (9. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PETRINA ARONVRHOVCI9.63653,0
00KRIŠTOFIČ JAKOBVRHOVCIDNS0

po skupinah (10. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100MERDANOVIĆ DINŠENTVID9.30734,0
200ŠINKO ALEKSANDERŠENTVID10.37485,0
00TERZIĆ TILENŠENTVIDDNS0

po skupinah (11. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ROGL OSKARTČUFAR9.21757,0
200DŽABIĆ MAJTČUFAR9.75624,0
300KOTNIK ANDREJTČUFAR10.20521,0
400ZGONC JOŠTTČUFAR10.51457,0