Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
člani
100 m
400 m
1500 m
110 m ovire
Krogla
Kopje
Disk
Daljina
Višina
Palica
Deseteroboj
članice
200 m
800 m
100 m ovire
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (članice, st. mladinke)
mlajši mladinci
100 m
400 m
1500 m
110 m ovire (13.72 / 0.914 / 9.14)
Krogla-5 kg
Kopje-700 g
Disk-1.5 kg
Daljina
Višina
Palica
Deseteroboj (ml. mladinci)
mlajše mladinke
200 m
800 m
100 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.50)
Krogla-3 kg
Kopje-500 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (ml. mladinke)
pionirji U16
60 m
300 m
1000 m
100 m ovire (13.00 / 0.84 / 8.50)
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Osmeroboj (pionirji)
pionirke U16
100 m
800 m
80 m ovire (12.00 / 0.762 / 8.00)
Krogla-3 kg
Kopje-400 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (pionirke)
pionirji U14
60 m
600 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirji U14)
pionirke U14
60 m
600 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirke U14)
pionirji U12
60 m
300 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirji U12)
pionirke U12
60 m
300 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirke U12)
starejši mladinci
100 m
400 m
1500 m
110 m ovire (13.72 / 0.991 / 9.14)
Krogla-6 kg
Kopje
Disk-1.75 kg
Daljina
Višina
Palica
Deseteroboj (st. mladinci)
starejše mladinke
200 m
800 m
100 m ovire
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (članice, st. mladinke)
EKIPNO
Rezultati
Atletski pokal Slovenije v mnogobojih
Nova Gorica, 3. 10. 2020
SKUPNO - Četveroboj (pionirke U14), pionirke U14
Uvr.
Št.
AZS
Priimek in ime
Klub
Letnik
Rezultat
Točke
0
163
2848
Čerin Hana
TRK
2007
22.01
0
0
52
9136
Curk Lana
GO
2008
14.37
0
0
78
9090
Humar Maja
GOATL
2008
16.55
0
0
91
9230
Robida Ula
KOČ
2007
20.68
0
0
22
7281
Jarkovič Lina
AKR
2008
19.90
0
0
31
6400
Mlekuž Kamarić Niki
BOV
2008
18.43
0
0
135
5603
Sovdat Gaja
PSČ
2008
21.31
0
0
131
6938
Gruden Anuška
PSČ
2008
20.35
0
0
24
6266
Miličić Eržen Tina
AKR
2007
18.31
0
0
114
7641
Deisinger Jonna
OL
2008
20.02
0
0
63
5830
Murovec Ana
GO
2007
15.50
0
0
151
6560
Ferfolja Neža
ŠPELA
2007
26.03
0
0
89
9547
Pogelšek Katarina Zoja
KOČ
2007
15.77
0
0
121
6746
Pečanac Julija
PMB
2008
17.06
0
0
82
9139
Paravan Pija
GOATL
2008
13.50
0
0
26
8378
Rogač Ana
AKR
2008
16.45
0
0
77
9017
Fiegl Tina
GOATL
2008
18.09
0
0
123
6155
Ropoša Sara
PMB
2007
18.15
0
0
124
5551
Turčin Nina
PMB
2007
23.63
0
0
79
9131
Kobal Teja
GOATL
2008
17.45
0
0
88
7411
Panić Andrea
KOČ
2008
20.22
0
0
27
5245
Rogač Katarina
AKR
2008
21.90
0
0
76
9018
Curk Ana Kiara
GOATL
2007
17.31
0
0
155
8343
Zidar Lana
ŠPELA
2008
19.06
0
0
55
9721
Gadnik Iza
GO
2008
15.25
0
0
120
6355
Ogrinc Lana
PMB
2008
19.42
0
0
125
7349
Voglar Julija
PMB
2007
24.39
0
0
96
6392
Jereb Ana
KRKA
2008
17.85
0
0
168
6697
Sekne Hana
TRK
2007
27.95
0
0
50
5839
Bizjak Brina
GO
2008
18.29
0
0
84
9109
Vodopivec Ivana
GOATL
2007
15.64
0
0
3
10129
Sbrizaj Tina
AAD
2007
10.15
0
0
116
5629
Brezac Taja
PMB
2008
19.58
0
0
87
9226
Marčelja Manca
KOČ
2008
21.22
0
0
2
10127
Ibrčič Tjaša
AAD
2007
18.69
0
0
117
9523
Debeljak Tia Zoja
PMB
2008
14.28
0
0
153
8244
Mohar Hana
ŠPELA
2007
25.25
0
0
81
8847
Marušič Mija
GOATL
2008
20.03
0
0
109
6341
Praprotnik Brina
MASS
2007
22.06
0
0
122
9866
Pirnat Živanović Nikita
PMB
2008
18.11
0
0
111
0
Acri Dobričić Luna
MŠtGo
2008
9.00
0
Št.
R1
R2
R3
R4
R5
R6
163
52
78
91
22
31
135
131
24
114
63
151
89
121
82
26
77
123
124
79
88
27
76
155
55
120
125
96
168
50
84
3
116
87
2
117
153
81
109
122
111