Rezultati

Rezultati

Atletski pokal Slovenije v mnogobojih

Nova Gorica, 3.10.2020

SKUPNO - 600 m, pionirke U14

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11538244Mohar HanaŠPELA20071:41.45755,0
21516560Ferfolja NežaŠPELA20071:42.21739,0
31245551Turčin NinaPMB20071:43.57710,0
41686697Sekne HanaTRK20071:46.54650,0
51206355Ogrinc LanaPMB20081:48.71608,0
61257349Voglar JulijaPMB20071:50.01583,0
71096341Praprotnik BrinaMASS20071:51.90548,0
81355603Sovdat GajaPSČ20081:51.99547,0
9919230Robida UlaKOČ20071:53.65517,0
10275245Rogač KatarinaAKR20081:53.88513,0
111316938Gruden AnuškaPSČ20081:55.48485,0
12818847Marušič MijaGOATL20081:56.65466,0
13210127Ibrčič TjašaAAD20071:56.65466,0
14879226Marčelja MancaKOČ20081:56.72464,0
151558343Zidar LanaŠPELA20081:57.17457,0
161165629Brezac TajaPMB20081:57.23456,0
17887411Panić AndreaKOČ20081:57.48452,0
181147641Deisinger JonnaOL20081:57.69448,0
191216746Pečanac JulijaPMB20081:57.93444,0
20769018Curk Ana KiaraGOATL20071:58.65433,0
21227281Jarkovič LinaAKR20081:59.02427,0
22246266Miličić Eržen TinaAKR20071:59.06426,0
231229866Pirnat Živanović NikitaPMB20081:59.99412,0
24268378Rogač AnaAKR20082:00.10410,0
25966392Jereb AnaKRKA20082:00.83399,0
26316400Mlekuž Kamarić NikiBOV20082:01.46389,0
27799131Kobal TejaGOATL20082:02.34376,0
28779017Fiegl TinaGOATL20082:06.15321,0
29899547Pogelšek Katarina ZojaKOČ20072:09.67275,0
301236155Ropoša SaraPMB20072:10.85260,0
311179523Debeljak Tia ZojaPMB20082:11.86248,0
32789090Humar MajaGOATL20082:11.96247,0
33505839Bizjak BrinaGO20082:12.05246,0
341632848Čerin HanaTRK20072:16.88192,0
35849109Vodopivec IvanaGOATL20072:18.03180,0
36310129Sbrizaj TinaAAD20072:18.48175,0
37529136Curk LanaGO20082:19.80162,0
38635830Murovec AnaGO20072:20.74153,0
39559721Gadnik IzaGO20082:21.30148,0
40829139Paravan PijaGOATL20082:23.23131,0
411110Acri Dobričić LunaMŠtGo20082:30.8374,0
285478Turk TinkaAKR2007DNS0

po skupinah (1. skupina) - 600 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11206355Ogrinc LanaPMB20081:48.71608,0
21216746Pečanac JulijaPMB20081:57.93444,0
3769018Curk Ana KiaraGOATL20071:58.65433,0
4268378Rogač AnaAKR20082:00.10410,0
5799131Kobal TejaGOATL20082:02.34376,0
6899547Pogelšek Katarina ZojaKOČ20072:09.67275,0
71179523Debeljak Tia ZojaPMB20082:11.86248,0
8310129Sbrizaj TinaAAD20072:18.48175,0
9529136Curk LanaGO20082:19.80162,0
10829139Paravan PijaGOATL20082:23.23131,0
111110Acri Dobričić LunaMŠtGo20082:30.8374,0

po skupinah (2. skupina) - 600 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1210127Ibrčič TjašaAAD20071:56.65466,0
21558343Zidar LanaŠPELA20081:57.17457,0
3246266Miličić Eržen TinaAKR20071:59.06426,0
41229866Pirnat Živanović NikitaPMB20081:59.99412,0
5966392Jereb AnaKRKA20082:00.83399,0
6316400Mlekuž Kamarić NikiBOV20082:01.46389,0
7779017Fiegl TinaGOATL20082:06.15321,0
8789090Humar MajaGOATL20082:11.96247,0
9849109Vodopivec IvanaGOATL20072:18.03180,0
10635830Murovec AnaGO20072:20.74153,0
11559721Gadnik IzaGO20082:21.30148,0

po skupinah (3. skupina) - 600 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11355603Sovdat GajaPSČ20081:51.99547,0
2919230Robida UlaKOČ20071:53.65517,0
31316938Gruden AnuškaPSČ20081:55.48485,0
4818847Marušič MijaGOATL20081:56.65466,0
51165629Brezac TajaPMB20081:57.23456,0
6887411Panić AndreaKOČ20081:57.48452,0
71147641Deisinger JonnaOL20081:57.69448,0
8227281Jarkovič LinaAKR20081:59.02427,0
91236155Ropoša SaraPMB20072:10.85260,0
10505839Bizjak BrinaGO20082:12.05246,0

po skupinah (4. skupina) - 600 m, pionirke U14

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11538244Mohar HanaŠPELA20071:41.45755,0
21516560Ferfolja NežaŠPELA20071:42.21739,0
31245551Turčin NinaPMB20071:43.57710,0
41686697Sekne HanaTRK20071:46.54650,0
51257349Voglar JulijaPMB20071:50.01583,0
61096341Praprotnik BrinaMASS20071:51.90548,0
7275245Rogač KatarinaAKR20081:53.88513,0
8879226Marčelja MancaKOČ20081:56.72464,0
91632848Čerin HanaTRK20072:16.88192,0
285478Turk TinkaAKR2007DNS0