Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)

Maribor, 26.9.2020

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m, pionirke U12, veter: +0.6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
14049094Pfeifer ŽivaSEŽAN20098.59
25079680Acman SaraVEL20098.62
33828014Čurin Prapotnik AnaPT20098.77
453210010Novak LizaŽALEC20098.80
536210016Meznarič MiaPOM20098.88
62009074Stojanovič Zarja ErikaKP20099.13
71847330Angelini AnaKP20099.14
83119333Levpušček Kamara SadeNAV20099.14

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m, pionirke U12, veter: +0.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
14949033Malovrh GajaTRK20099.13
22988396Zagorc KarmenMASS20099.15
31789058Robida EvaKOČ20109.16
41939177Palčič ElizabethKP20099.24
55367620Tomplak TjašaŽALEC20099.33
61885268Gomizelj LanaKP20099.35
72257238Dim ŽanaKRKA20099.49
84396692Mlakar NikaŠL20099.50

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, pionirke U12

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
14049094Pfeifer ŽivaSEŽAN2009q8.73
25079680Acman SaraVEL2009q8.80
353210010Novak LizaŽALEC2009q8.89
43828014Čurin Prapotnik AnaPT2009q8.91
52009074Stojanovič Zarja ErikaKP2009q8.98
636210016Meznarič MiaPOM2009q9.04
73119333Levpušček Kamara SadeNAV2009q9.23
81847330Angelini AnaKP2009q9.25
92988396Zagorc KarmenMASS2009q9.29
101885268Gomizelj LanaKP2009q9.29
111789058Robida EvaKOČ2010q9.31
125367620Tomplak TjašaŽALEC2009q9.34
134949033Malovrh GajaTRK2009q9.36
144396692Mlakar NikaŠL2009q9.36
151939177Palčič ElizabethKP2009q9.42
162257238Dim ŽanaKRKA2009q9.43
173678616Vereš ZarjaPOM20099.44
183229296Pleško Zalar IzaOL20099.50
193529757Gabor LanaPOM20109.54
204809431Zei MarušaŠTA20109.55
211637649Blatnik MancaKLC20109.56
221907324Krstić KatarinaKP20099.56
233399531Prijol LanaPMB20109.58
233699891Wolf PiaPOM20099.58
251558705Rapac JulijaKAK20099.58
263104812Hladnik LučkaNAV20099.61
27329444Arnol ZalaAKR20109.63
282897994Barborič AjdaMASS20099.63
293003964Žižek ZarjaMASS20099.67
30789960Šket LiaASB20099.69
311588506Užmah NikaKAM20109.75
323438411Zemljič EvitaPMB20099.76
335238794Zupan Rehar TiaVEL20099.78
342927315Gorogranc Čargo EmaMASS20109.80
354379782Juvan MancaŠL20109.81
363085536Gorenčič MirjamNAV20099.83
372037258Šušmelj VitaKP20099.83
374499976Macedoni LaraŠPELA20099.83
395299380Mohorič MašaVRH20099.87
40128245Hrovat NežaAKK20099.88
413748393Leban AdrianaPSČ20099.90
421929027Mikin DinkaKP20109.91
432888082Arnež LiliMASS20099.96
443098306Hladnik JulijaNAV200910.00
452027997Štolfa EvaKP201010.01
465086711Bečarević TaraVEL200910.14
47758785Mastnak EvaASB200910.16
481517740Lorber MancaKAK200910.16
495107822Esih ŽivaVEL200910.19
501379135Bagon IvanaGOATL200910.20
51906401Kavs PiaBOV200910.20
524178736Kormanšek NejaSLG200910.28
534775319Podojsteršek EmilijaŠTA200910.36
54749414Lešnik TajaASB201010.38
551026050Milanović NijaBRE201010.41
561969114Rojac IrisKP201010.51
574158709Grešovnik UmaSLG200910.51
582917385Eržen KatarinaMASS201010.60
5930510002Babšek NežaNAV200910.76
60679977Bednar AnaASB201010.87
6111210071Lautar BrinaDOM201010.87
623319870Alfirević MilaPMB201011.00
631299422Vogrinčič Bizjak JanaGO201011.00
6441910088Raj Lili IvanaSLG201011.13
658010054Živko MijaASB201011.29
662629986Čuk Murko Kristina LiliKRO201011.31
41410089Bricman MojcaSLG2009DNF
135983Lekić StellaAKK2009DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, pionirke U12, veter: -1.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
13828014Čurin Prapotnik AnaPT2009q8.91
236210016Meznarič MiaPOM2009q9.04
31939177Palčič ElizabethKP2009q9.42
4128245Hrovat NežaAKK20099.88
53098306Hladnik JulijaNAV200910.00
62027997Štolfa EvaKP201010.01
72917385Eržen KatarinaMASS201010.60

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, pionirke U12, veter: -1.0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
13229296Pleško Zalar IzaOL20099.50
23003964Žižek ZarjaMASS20099.67
35238794Zupan Rehar TiaVEL20099.78
44379782Juvan MancaŠL20109.81
53085536Gorenčič MirjamNAV20099.83
6749414Lešnik TajaASB201010.38
71969114Rojac IrisKP201010.51

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, pionirke U12, veter: -0.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
14396692Mlakar NikaŠL2009q9.36
23699891Wolf PiaPOM20099.58
33104812Hladnik LučkaNAV20099.61
42897994Barborič AjdaMASS20099.63
52037258Šušmelj VitaKP20099.83
61929027Mikin DinkaKP20109.91
71299422Vogrinčič Bizjak JanaGO201011.00

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, pionirke U12, veter: +0.6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12009074Stojanovič Zarja ErikaKP2009q8.98
21847330Angelini AnaKP2009q9.25
32257238Dim ŽanaKRKA2009q9.43
42927315Gorogranc Čargo EmaMASS20109.80
54499976Macedoni LaraŠPELA20099.83
6906401Kavs PiaBOV200910.20
7679977Bednar AnaASB201010.87
135983Lekić StellaAKK2009DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, pionirke U12, veter: -0.8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12988396Zagorc KarmenMASS2009q9.29
23678616Vereš ZarjaPOM20099.44
3789960Šket LiaASB20099.69
41588506Užmah NikaKAM20109.75
55299380Mohorič MašaVRH20099.87
61379135Bagon IvanaGOATL200910.20
73319870Alfirević MilaPMB201011.00
41410089Bricman MojcaSLG2009DNF

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, pionirke U12, veter: +0.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
153210010Novak LizaŽALEC2009q8.89
23119333Levpušček Kamara SadeNAV2009q9.23
34949033Malovrh GajaTRK2009q9.36
43529757Gabor LanaPOM20109.54
51637649Blatnik MancaKLC20109.56
61907324Krstić KatarinaKP20099.56
71517740Lorber MancaKAK200910.16
84158709Grešovnik UmaSLG200910.51

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m, pionirke U12, veter: +0.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
14049094Pfeifer ŽivaSEŽAN2009q8.73
25367620Tomplak TjašaŽALEC2009q9.34
31558705Rapac JulijaKAK20099.58
4329444Arnol ZalaAKR20109.63
55086711Bečarević TaraVEL200910.14
630510002Babšek NežaNAV200910.76
72629986Čuk Murko Kristina LiliKRO201011.31

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m, pionirke U12, veter: -1.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11789058Robida EvaKOČ2010q9.31
23438411Zemljič EvitaPMB20099.76
32888082Arnež LiliMASS20099.96
45107822Esih ŽivaVEL200910.19
54775319Podojsteršek EmilijaŠTA200910.36
61026050Milanović NijaBRE201010.41
741910088Raj Lili IvanaSLG201011.13
88010054Živko MijaASB201011.29

KVALIFIKACIJE po skupinah (9. skupina) - 60 m, pionirke U12, veter: -0.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
15079680Acman SaraVEL2009q8.80
21885268Gomizelj LanaKP2009q9.29
34809431Zei MarušaŠTA20109.55
43399531Prijol LanaPMB20109.58
53748393Leban AdrianaPSČ20099.90
6758785Mastnak EvaASB200910.16
74178736Kormanšek NejaSLG200910.28
811210071Lautar BrinaDOM201010.87