Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)

Maribor, 26.9.2020

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m ovire (12.00 / 0.762 / 7.00), pionirke U14, veter: -0.8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
14976697Sekne HanaTRK20079.42
23886166Pučko TajaPT20079.86
31945808Prša IvaKP200710.14
44882848Čerin HanaTRK200710.18
53908025Simonič KatarinaPT200710.24
64767282Podgornik MašaŠTA200810.60
72957062Pavasović SofijaMASS200710.64
81036042Špolar NajaBRE200810.72

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m ovire (12.00 / 0.762 / 7.00), pionirke U14, veter: +0.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
14954537Polak TiaTRK200810.57
21438847Marušič MijaGOATL200810.59
31055189Tomše SaraBRE200710.77
41995806Starc NežaKP200711.14
5926400Mlekuž Kamarić NikiBOV200811.18
62357964Mantelj NejaKRKA200811.22
71389018Curk Ana KiaraGOATL200711.24
8699638Gorjup UrškaASB200711.63

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m ovire (12.00 / 0.762 / 7.00), pionirke U14

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
14976697Sekne HanaTRK2007q9.39
23886166Pučko TajaPT2007q9.89
31945808Prša IvaKP2007q10.22
44882848Čerin HanaTRK2007q10.38
53908025Simonič KatarinaPT2007q10.58
62957062Pavasović SofijaMASS2007q10.73
74767282Podgornik MašaŠTA2008q10.86
81036042Špolar NajaBRE2008q10.99
94954537Polak TiaTRK2008q11.08
101055189Tomše SaraBRE2007q11.15
112357964Mantelj NejaKRKA2008q11.19
121389018Curk Ana KiaraGOATL2007q11.24
131438847Marušič MijaGOATL2008q11.29
14926400Mlekuž Kamarić NikiBOV2008q11.50
151995806Starc NežaKP2007q11.63
16699638Gorjup UrškaASB2007q11.77
17985460Jurman MiaBRE200812.19
183325629Brezac TajaPMB200812.33
192769823Horvat DoraLDA200712.63
201479079Vuga ZojaGOATL200813.00
2110410094Tomasović StašaBRE200813.09
222759861Gönc JúliaLDA200714.45
3755603Sovdat GajaPSČ2008DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m ovire (12.00 / 0.762 / 7.00), pionirke U14, veter: -0.9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
14976697Sekne HanaTRK2007q9.39
21055189Tomše SaraBRE2007q11.15
32357964Mantelj NejaKRKA2008q11.19
41389018Curk Ana KiaraGOATL2007q11.24
51438847Marušič MijaGOATL2008q11.29
6926400Mlekuž Kamarić NikiBOV2008q11.50
7699638Gorjup UrškaASB2007q11.77

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m ovire (12.00 / 0.762 / 7.00), pionirke U14, veter: -1.7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11945808Prša IvaKP2007q10.22
23908025Simonič KatarinaPT2007q10.58
34767282Podgornik MašaŠTA2008q10.86
44954537Polak TiaTRK2008q11.08
51995806Starc NežaKP2007q11.63
62769823Horvat DoraLDA200712.63
71479079Vuga ZojaGOATL200813.00
810410094Tomasović StašaBRE200813.09

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m ovire (12.00 / 0.762 / 7.00), pionirke U14, veter: -0.9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
13886166Pučko TajaPT2007q9.89
24882848Čerin HanaTRK2007q10.38
32957062Pavasović SofijaMASS2007q10.73
41036042Špolar NajaBRE2008q10.99
5985460Jurman MiaBRE200812.19
63325629Brezac TajaPMB200812.33
72759861Gönc JúliaLDA200714.45
3755603Sovdat GajaPSČ2008DNS