Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)

Maribor, 26.9.2020

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m, pionirke U14, veter: +0.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1617495Ogrizek UrškaAKŠ20078.06
22975100Vehovar EmaMASS20078.19
33595617Janža KlaraPOM20078.26
43427349Voglar JulijaPMB20078.28
53539053Gerič NelaPOM20078.30
6485245Rogač KatarinaAKR20088.40
73707423Skvarča MašaPOS20078.53
81958016Rendić PiaKP20078.54

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m, pionirke U14, veter: +1.2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
13048398Podgoršek AjdaMED20088.28
23978471Brinjevec KajaRUD20078.38
31855809Babič NejaKP20078.43
45137308Kimperk NejaVEL20088.54
53488450Colombo Dunja AnaPOM20078.56
616910029Petek Lara EmilijaKLC20078.58
72317969Kermavt Kolenc KarolinaKRKA20078.62
81535651Pangerc TiaKAK20078.64

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, pionirke U14

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1617495Ogrizek UrškaAKŠ20078.08
22975100Vehovar EmaMASS20078.19
33539053Gerič NelaPOM20078.24
43427349Voglar JulijaPMB20078.29
53595617Janža KlaraPOM20078.36
6485245Rogač KatarinaAKR20088.43
73707423Skvarča MašaPOS20078.45
81958016Rendić PiaKP20078.48
91855809Babič NejaKP20078.50
103978471Brinjevec KajaRUD20078.51
113048398Podgoršek AjdaMED20088.53
125137308Kimperk NejaVEL20088.58
133488450Colombo Dunja AnaPOM20078.58
141535651Pangerc TiaKAK20078.58
1516910029Petek Lara EmilijaKLC20078.59
162317969Kermavt Kolenc KarolinaKRKA20078.70
17459374Robič KatjušaAKR20078.72
183325629Brezac TajaPMB20088.76
194035272Gorup BarbaraSEŽAN20078.78
203735512Kenda Drekonja LeaPSČ20078.82
211157605Pene AnjaDOM20078.87
222416800Strmole LucijaKRKA20078.91
232779807Jukić EmaLDA20078.94
243689923Vlaović MašaPOM20078.95
254895144Dolenc UršaTRK20078.96
26578192Barič EvaAKŠ20088.97
273406155Ropoša SaraPMB20079.00
283899703Rus MašaPT20079.05
295229579Semprimožnik HanaVEL20079.08
30699638Gorjup UrškaASB20079.10
313579264Horvat KajaPOM20079.10
312219012Barle KajaKRKA20079.10
334929615Klemenčič ŠpelaTRK20079.11
343549054Golob NikaPOM20089.11
353187641Deisinger JonnaOL20089.13
363389866Pirnat Živanović NikitaPMB20089.14
374367304Gruden NajaŠL20089.16
384799666Vrhovšek TaraŠTA20089.17
39926400Mlekuž Kamarić NikiBOV20089.20
403219599Moneta AnjaOL20079.23
413619762Kučan LunaPOM20089.25
421868001Domajnko VeronikaKP20089.25
43397281Jarkovič LinaAKR20089.26
445199581Oprešnik KlaraVEL20089.32
453339523Debeljak Tia ZojaPMB20089.38
4629610060Pipan LeticijaMASS20089.39
471479079Vuga ZojaGOATL20089.44
483857655Lovše TijaPT20089.46
491978002Sevčnikar JulijaKP20089.47
501409090Humar MajaGOATL20089.48
513656661Špur PiaPOM20089.50
5211010069Cvar PiaDOM20079.50
5338410090Lah ValentinaPT20079.53
543936600Mesec PiaRAD20089.56
551498852Erjavec IzaKAK20089.61
561899922Kariž LanaKP20089.62
571567745Saletinger NežaKAK20089.63
581449139Paravan PijaGOATL20089.64
594968892Sefić LanaTRK20089.65
60799435Vrbek JulijaASB20089.66
61478378Rogač AnaAKR20089.73
6211110072Jović Mesesnel IsabelDOM20089.74
631419131Kobal TejaGOATL20089.75
642637005Jeraj AjdaKRO20089.76
6511310095Loboda LaraDOM20089.77
6611810068Soršak IvaDOM20089.86
671875876Frankovič TinaKP20079.87
683377351Pipan ZaraPMB200810.08
6938710037Muršec ŽanaPT200710.34
702019894Stupar LaraKP200710.42
5158009Lončarič TiaVEL2007DNF
3755603Sovdat GajaPSČ2008DNS
2909117Bergant AjdaMASS2007DNS
5128863Kavšek Elizabeta ŠpelaVEL2007DNS
2619321Bizjak KajaKRO2008DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, pionirke U14, veter: -0.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1485245Rogač KatarinaAKR20088.43
23735512Kenda Drekonja LeaPSČ20078.82
31157605Pene AnjaDOM20078.87
43689923Vlaović MašaPOM20078.95
5926400Mlekuž Kamarić NikiBOV20089.20
63219599Moneta AnjaOL20079.23
73377351Pipan ZaraPMB200810.08

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, pionirke U14, veter: +0.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12975100Vehovar EmaMASS20078.19
23325629Brezac TajaPMB20088.76
32219012Barle KajaKRKA20079.10
43549054Golob NikaPOM20089.11
51868001Domajnko VeronikaKP20089.25
611010069Cvar PiaDOM20079.50
71449139Paravan PijaGOATL20089.64

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, pionirke U14, veter: +2.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1617495Ogrizek UrškaAKŠ20078.08
22416800Strmole LucijaKRKA20078.91
33899703Rus MašaPT20079.05
4799435Vrbek JulijaASB20089.66
51875876Frankovič TinaKP20079.87
5158009Lončarič TiaVEL2007DNF
2619321Bizjak KajaKRO2008DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, pionirke U14, veter: +1.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
13427349Voglar JulijaPMB20078.29
23707423Skvarča MašaPOS20078.45
32779807Jukić EmaLDA20078.94
43406155Ropoša SaraPMB20079.00
53579264Horvat KajaPOM20079.10
61479079Vuga ZojaGOATL20089.44
71978002Sevčnikar JulijaKP20089.47
81567745Saletinger NežaKAK20089.63

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, pionirke U14, veter: +0.9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
13048398Podgoršek AjdaMED20088.53
22317969Kermavt Kolenc KarolinaKRKA20078.70
34929615Klemenčič ŠpelaTRK20079.11
43389866Pirnat Živanović NikitaPMB20089.14
53656661Špur PiaPOM20089.50
638410090Lah ValentinaPT20079.53
7478378Rogač AnaAKR20089.73
811110072Jović Mesesnel IsabelDOM20089.74

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, pionirke U14, veter: +0.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
13595617Janža KlaraPOM20078.36
2578192Barič EvaAKŠ20088.97
3397281Jarkovič LinaAKR20089.26
43339523Debeljak Tia ZojaPMB20089.38
51419131Kobal TejaGOATL20089.75
611310095Loboda LaraDOM20089.77
5128863Kavšek Elizabeta ŠpelaVEL2007DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m, pionirke U14, veter: +2.7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
13539053Gerič NelaPOM20078.24
21535651Pangerc TiaKAK20078.58
3699638Gorjup UrškaASB20079.10
41409090Humar MajaGOATL20089.48
51899922Kariž LanaKP20089.62
62637005Jeraj AjdaKRO20089.76
2909117Bergant AjdaMASS2007DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m, pionirke U14, veter: +1.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11958016Rendić PiaKP20078.48
23488450Colombo Dunja AnaPOM20078.58
34035272Gorup BarbaraSEŽAN20078.78
44895144Dolenc UršaTRK20078.96
55199581Oprešnik KlaraVEL20089.32
63857655Lovše TijaPT20089.46
711810068Soršak IvaDOM20089.86
82019894Stupar LaraKP200710.42

KVALIFIKACIJE po skupinah (9. skupina) - 60 m, pionirke U14, veter: +1.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11855809Babič NejaKP20078.50
2459374Robič KatjušaAKR20078.72
35229579Semprimožnik HanaVEL20079.08
43187641Deisinger JonnaOL20089.13
54799666Vrhovšek TaraŠTA20089.17
63936600Mesec PiaRAD20089.56
71498852Erjavec IzaKAK20089.61
838710037Muršec ŽanaPT200710.34

KVALIFIKACIJE po skupinah (10. skupina) - 60 m, pionirke U14, veter: +0.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
13978471Brinjevec KajaRUD20078.51
25137308Kimperk NejaVEL20088.58
316910029Petek Lara EmilijaKLC20078.59
44367304Gruden NajaŠL20089.16
53619762Kučan LunaPOM20089.25
629610060Pipan LeticijaMASS20089.39
74968892Sefić LanaTRK20089.65
3755603Sovdat GajaPSČ2008DNS