Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)

Maribor, 26.9.2020

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m, pionirji U14, veter: +0.6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11619974Topić NikolaKLC20077.90
21609975Oković JašaKLC20077.93
34579035Černec VidŠTA20088.02
43799884Zebec TimiPT20078.04
5639945Jurše ŽigaASB20078.05
63725832Leban MartinPSČ20078.11
7567504Dobovišek NejAKŠ20088.12
83174416Špehar AnejOL20078.34

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m, pionirji U14, veter: +0.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
13776162Petrovič AndražPT20078.33
21228582Polanc Cipot TeoGO20078.48
34326694Novak TimŠL20078.52
42556180Rojina GašperKRO20078.54
53817357Žitnik Rogelj LanPT20088.64
64335605Urbančič LukaŠL20078.75
75056153Skaza TristanVEL20088.95
3026794Pregelj Cigale GašperMED2007DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, pionirji U14

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11619974Topić NikolaKLC2007q7.95
24579035Černec VidŠTA2008q8.05
3639945Jurše ŽigaASB2007q8.10
41609975Oković JašaKLC2007q8.10
53799884Zebec TimiPT2007q8.11
63725832Leban MartinPSČ2007q8.18
7567504Dobovišek NejAKŠ2008q8.21
83174416Špehar AnejOL2007q8.33
93776162Petrovič AndražPT2007q8.38
104326694Novak TimŠL2007q8.42
111228582Polanc Cipot TeoGO2007q8.56
122556180Rojina GašperKRO2007q8.60
133817357Žitnik Rogelj LanPT2008q8.65
145056153Skaza TristanVEL2008q8.72
154335605Urbančič LukaŠL2007q8.75
163026794Pregelj Cigale GašperMED2007q8.78
172578064Soklič ZoranKRO20088.87
181797256Jurman LanejKP20088.88
192846139Novšak JakobMASS20078.89
202866610Schuster DomenMASS20078.94
21896409Žagar MaticBOV20078.97
224989963Brecl JakaVEL20078.97
23502808Kos ŽigaVEL20078.99
244677285Podvornik SvenŠTA20088.99
253717555Črv NikPSČ20079.14
264567286Bečaj AdamŠTA20089.25
274638399Musič NeoŠTA20089.40
282506738Knežević DejanKRO20079.41
291819178Palčič GabrielKP20079.41
302539222Obrstar NejcKRO20089.47
312569993Rugel ValKRO20089.84
323926599Wetz JonasRAD200810.02
2529980Mihevc Grabnar UrbanKRO2007DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, pionirji U14, veter: -0.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11609975Oković JašaKLC2007q8.10
21228582Polanc Cipot TeoGO2007q8.56
32866610Schuster DomenMASS20078.94
44677285Podvornik SvenŠTA20088.99
53717555Črv NikPSČ20079.14
62539222Obrstar NejcKRO20089.47

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, pionirji U14, veter: -0.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
13725832Leban MartinPSČ2007q8.18
24335605Urbančič LukaŠL2007q8.75
32846139Novšak JakobMASS20078.89
4896409Žagar MaticBOV20078.97
54989963Brecl JakaVEL20078.97
63926599Wetz JonasRAD200810.02
2529980Mihevc Grabnar UrbanKRO2007DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, pionirji U14, veter: +1.2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
13799884Zebec TimiPT2007q8.11
23174416Špehar AnejOL2007q8.33
33776162Petrovič AndražPT2007q8.38
44326694Novak TimŠL2007q8.42
52578064Soklič ZoranKRO20088.87
64638399Musič NeoŠTA20089.40
71819178Palčič GabrielKP20079.41

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, pionirji U14, veter: -0.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11619974Topić NikolaKLC2007q7.95
24579035Černec VidŠTA2008q8.05
32556180Rojina GašperKRO2007q8.60
43817357Žitnik Rogelj LanPT2008q8.65
53026794Pregelj Cigale GašperMED2007q8.78
61797256Jurman LanejKP20088.88
72569993Rugel ValKRO20089.84

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, pionirji U14, veter: +1.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1639945Jurše ŽigaASB2007q8.10
2567504Dobovišek NejAKŠ2008q8.21
35056153Skaza TristanVEL2008q8.72
4502808Kos ŽigaVEL20078.99
54567286Bečaj AdamŠTA20089.25
62506738Knežević DejanKRO20079.41