Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16)

Ravne na Koroškem, 12.9.2020

SKUPNO - 1000 m, pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11384679Šimec LovroKRKA20052:43.950
22904285Pelko TjašSEV20052:46.480
32968252Blažun NejcSLG20052:49.420
42007037Kušar Stojakovič GašperMASS20062:49.690
53491797Jenšterle LanVEL20052:50.700
62395071Ogrinc ŽanPMB20062:50.710
7514281Žgajnar TimBOV20052:54.660
82895344Krašovec TimotejSEV20072:55.630
91185394Rot IvoKOB20052:56.140
10885295Verneker ŽigaKAK20062:56.270
111939205Bronič LukaMASS20062:57.400
121326501Djaip Bartolj TjažKRKA20072:58.140
133522299Sušec MatijaVEL20062:59.660
143506121Marzidovšek RokVEL20063:00.600
15284975Cmok FilipAKŠ20063:01.060
16406338Petak OskarASB20063:01.350
171706957Zupanc AlenKRO20063:10.950
182478922Hajdenkumer ValPOM20083:20.140
19294976Cmok JakobAKŠ20063:23.890
201989989Knez DavidMASS20073:34.620
212987267Lenart AnžeSLG20084:10.670
2024640Pajek Luka AljažMASS2005DNF0

po skupinah (1. skupina) - 1000 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1885295Verneker ŽigaKAK20062:56.270
21939205Bronič LukaMASS20062:57.400
33522299Sušec MatijaVEL20062:59.660
43506121Marzidovšek RokVEL20063:00.600
5284975Cmok FilipAKŠ20063:01.060
6406338Petak OskarASB20063:01.350
71706957Zupanc AlenKRO20063:10.950
82478922Hajdenkumer ValPOM20083:20.140
9294976Cmok JakobAKŠ20063:23.890
101989989Knez DavidMASS20073:34.620
112987267Lenart AnžeSLG20084:10.670

po skupinah (2. skupina) - 1000 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11384679Šimec LovroKRKA20052:43.950
22904285Pelko TjašSEV20052:46.480
32968252Blažun NejcSLG20052:49.420
42007037Kušar Stojakovič GašperMASS20062:49.690
53491797Jenšterle LanVEL20052:50.700
62395071Ogrinc ŽanPMB20062:50.710
7514281Žgajnar TimBOV20052:54.660
82895344Krašovec TimotejSEV20072:55.630
91185394Rot IvoKOB20052:56.140
101326501Djaip Bartolj TjažKRKA20072:58.140
2024640Pajek Luka AljažMASS2005DNF0