Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za člane in članice

Celje, 25.7.2020

FINALE SKUPNO - 100 m, članice, veter: -0.7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11742115Mihalinec MajaMASS198911.590,183
212515065Obal IzaKRO200012.170,186
31623803Debevec KajaMASS199612.180,181
416815645Istenič ZalaMASS200212.200,163
5255531Močan IvaBRE200212.430,220
61812719Trajkovič GalaASB199812.450,150
71958914Bosnić NeiraOL200012.540,209
82753069Božič EvaVRH200212.810,171

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11742115Mihalinec MajaMASS198911.830,228
216815645Istenič ZalaMASS200212.190,167
312515065Obal IzaKRO200012.300,162
41623803Debevec KajaMASS199612.330,168
5255531Močan IvaBRE200212.510,251
61812719Trajkovič GalaASB199812.610,215
71958914Bosnić NeiraOL200012.680,302
82753069Božič EvaVRH200212.700,164
92681089Marovt HanaVEL200412.770,241
108013260Pintar NušaKLC199712.920,180
1110714506Potočar TjašaKRKA199712.920,227
121661766Gregorec AnjaMASS199912.980,245
132384216Vovk VitaSLG200213.000,206
142334647Hovnik Zala KatarinaSLG200213.230,190
152534866Ahlin NikaTRK200213.410,165
16407557Šter NikaDOM200413.470,223
17272688Trupej AljaVEL200313.540,299
18867805Žilnik Ana MarijaKLC200414.250,194
1617279Dvoršak MašaASB2001DQ
1043081Gimpelj AnaKRKA2002DNS
828076Suhovršnik KarinKLC2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, članice, veter: -0.9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
112515065Obal IzaKRO200012.300,162
21623803Debevec KajaMASS199612.330,168
31812719Trajkovič GalaASB199812.610,215
42334647Hovnik Zala KatarinaSLG200213.230,190
5407557Šter NikaDOM200413.470,223
6272688Trupej AljaVEL200313.540,299
1617279Dvoršak MašaASB2001DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, članice, veter: -0.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
116815645Istenič ZalaMASS200212.190,167
2255531Močan IvaBRE200212.510,251
31958914Bosnić NeiraOL200012.680,302
42681089Marovt HanaVEL200412.770,241
58013260Pintar NušaKLC199712.920,180
6867805Žilnik Ana MarijaKLC200414.250,194
828076Suhovršnik KarinKLC2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, članice, veter: +0.0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11742115Mihalinec MajaMASS198911.830,228
22753069Božič EvaVRH200212.700,164
310714506Potočar TjašaKRKA199712.920,227
41661766Gregorec AnjaMASS199912.980,245
52384216Vovk VitaSLG200213.000,206
62534866Ahlin NikaTRK200213.410,165
1043081Gimpelj AnaKRKA2002DNS