Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke

Novo mesto, 18.7.2020

FINALE SKUPNO - 200 m, starejše mladinke, veter: +0.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
112815645Istenič ZalaMASS200224.770,173
21437363Kaučič AjdaPMB200325.370,259
321216525Keber TaraKRO200126.160,170
41674216Vovk VitaSLG200226.240,212
52113069Božič EvaVRH200226.340,151
6881641Korasa NikaKRKA200326.620,232
7544313Rodman EmaGO200426.710,248
8209688Trupej AljaVEL200326.760,244

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 200 m, starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
112815645Istenič ZalaMASS2002Q25.400,188
21437363Kaučič AjdaPMB2003Q25.830,297
32113069Božič EvaVRH2002Q26.330,150
41674216Vovk VitaSLG2002Q26.420,217
5544313Rodman EmaGO200426.80
521216525Keber TaraKRO2001Q26.520,167
6881641Korasa NikaKRKA2003Q26.750,246
7544313Rodman EmaGO2004q26.800,217
8209688Trupej AljaVEL2003q26.910,239
91965686Maradin TjašaTRK200326.940,249
1014517314Kšela LizaPMB200327.060,258
1120616654Hrovat LauraVEL200227.090,231
12895008Murn EvaKRKA200227.300,298
13874129Butala NinaKRKA200427.400,205
14556966Vidmar AnaGO200427.640,244
151545026Šeruga SaraPT200427.730,256
1616615959Verhovnik LanaSLG200127.770,180
17717279Dvoršak MašaASB200127.910,174
181894866Ahlin NikaTRK200228.330,219
1952117Križnič IdaGO200328.370,294
20147846Janža ZalaPOM200128.690,268
211537241Kramberger PiaPT200328.750,286
22497945Gadnik AnaGO200329.810,238
1614647Hovnik Zala KatarinaSLG2002DNF0,224
507944Gadnik TinaGO2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 200 m, starejše mladinke, veter: +0.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11437363Kaučič AjdaPMB2003Q25.830,297
221216525Keber TaraKRO2001Q26.520,167
31965686Maradin TjašaTRK200326.940,249
4556966Vidmar AnaGO200427.640,244
51545026Šeruga SaraPT200427.730,256
616615959Verhovnik LanaSLG200127.770,180
7147846Janža ZalaPOM200128.690,268
81537241Kramberger PiaPT200328.750,286

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 200 m, starejše mladinke, veter: +0,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12113069Božič EvaVRH2002Q26.330,150
21674216Vovk VitaSLG2002Q26.420,217
3544313Rodman EmaGO200426.80
3544313Rodman EmaGO2004q26.800,217
4209688Trupej AljaVEL2003q26.910,239
5874129Butala NinaKRKA200427.400,205
6717279Dvoršak MašaASB200127.910,174
71894866Ahlin NikaTRK200228.330,219
507944Gadnik TinaGO2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 200 m, starejše mladinke, veter: +0.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
112815645Istenič ZalaMASS2002Q25.400,188
2881641Korasa NikaKRKA2003Q26.750,246
314517314Kšela LizaPMB200327.060,258
420616654Hrovat LauraVEL200227.090,231
5895008Murn EvaKRKA200227.300,298
652117Križnič IdaGO200328.370,294
7497945Gadnik AnaGO200329.810,238
1614647Hovnik Zala KatarinaSLG2002DNF0,224