Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke

Novo mesto, 18.7.2020

FINALE SKUPNO - 200 m, starejši mladinci, veter: +0.6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1864957Šuštaršič MatevžKRKA200121.650,121
26117249Orož DomenKLC200121.850,175
3466752Kocina RokGO200122.160,239
4931825Arnuš MatjažKRO200222.540,196
5146847Janža MajPOM200322.690,206
61836509Čerin OžbejTRK200323.340,214
71002761Primc LovrencKRO200223.630,185
81367191Grmovšek NejcNAV200223.640,157

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 200 m, starejši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
16117249Orož DomenKLC2001Q22.380,189
2864957Šuštaršič MatevžKRKA2001Q22.770,149
3146847Janža MajPOM2003Q22.900,228
4931825Arnuš MatjažKRO2002Q22.990,195
5466752Kocina RokGO2001Q23.000,250
61836509Čerin OžbejTRK2003q23.410,198
71367191Grmovšek NejcNAV2002Q23.700,160
81002761Primc LovrencKRO2002q23.740,161
91862779Franko Aiden JurijTRK200123.760,200
1017615695Vidovič ValentinŠTA200324.340,195
11816646Kunstek ErikKRKA200124.460,215
121876644Pucihar SamoTRK200224.740,201
13655355Zatler BlažKLC200124.750,231
1414017357Oražem TimPMB200224.780,211
1416773Zupanič VitoPMB2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 200 m, starejši mladinci, veter: +0.2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
16117249Orož DomenKLC2001Q22.380,189
2466752Kocina RokGO2001Q23.000,250
31367191Grmovšek NejcNAV2002Q23.700,160
41002761Primc LovrencKRO2002q23.740,161
51862779Franko Aiden JurijTRK200123.760,200
617615695Vidovič ValentinŠTA200324.340,195
7816646Kunstek ErikKRKA200124.460,215

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 200 m, starejši mladinci, veter: +0.0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1864957Šuštaršič MatevžKRKA2001Q22.770,149
2146847Janža MajPOM2003Q22.900,228
3931825Arnuš MatjažKRO2002Q22.990,195
41836509Čerin OžbejTRK2003q23.410,198
51876644Pucihar SamoTRK200224.740,201
6655355Zatler BlažKLC200124.750,231
714017357Oražem TimPMB200224.780,211
1416773Zupanič VitoPMB2002DNS