Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke

Novo mesto, 18.7.2020

FINALE SKUPNO - 100 m, starejše mladinke, veter: +0.0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
112815645Istenič ZalaMASS200211.930,151
2175531Močan IvaBRE200212.310,206
321216525Keber TaraKRO200112.480,167
42113069Božič EvaVRH200212.550,159
51066854Erjavec AnaKRO200412.780,143
616615959Verhovnik LanaSLG200112.910,183
71674216Vovk VitaSLG200212.940,233
81614647Hovnik Zala KatarinaSLG200213.030,157

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
112815645Istenič ZalaMASS2002Q12.120,170
2175531Močan IvaBRE2002Q12.670,208
321216525Keber TaraKRO2001Q12.830,234
42113069Božič EvaVRH2002Q12.860,163
51674216Vovk VitaSLG2002q12.960,191
61066854Erjavec AnaKRO2004Q13.090,170
716615959Verhovnik LanaSLG2001q13.150,228
8717279Dvoršak MašaASB200113.230,201
9684038Grajžl AnaKLC200313.240,240
101614647Hovnik Zala KatarinaSLG2002Q13.300,188
11881641Korasa NikaKRKA200313.370,179
12416372Štuhec BarbaraAKR200113.470,198
13763003Pugelj AljaKOČ200313.470,259
14874129Butala NinaKRKA200413.490,205
15727900Krivec LaraKLC200313.580,236
1622673Lavtižar Verdnik AmadejaAKR200413.600,185
171545026Šeruga SaraPT200413.650,220
18556966Vidmar AnaGO200413.690,209
1952117Križnič IdaGO200313.820,323
20411644Kotnik MancaDTO200413.860,234
211428455Kampuš NikaPMB200213.860,286
22926799Saje NinaKRKA200413.880,275
231537241Kramberger PiaPT200314.630,303
544313Rodman EmaGO2004DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, starejše mladinke, veter: -0.6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12113069Božič EvaVRH2002Q12.860,163
21614647Hovnik Zala KatarinaSLG2002Q13.300,188
3763003Pugelj AljaKOČ200313.470,259
4874129Butala NinaKRKA200413.490,205
522673Lavtižar Verdnik AmadejaAKR200413.600,185
61545026Šeruga SaraPT200413.650,220
752117Križnič IdaGO200313.820,323
544313Rodman EmaGO2004DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, starejše mladinke, veter: -1.2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1175531Močan IvaBRE2002Q12.670,208
21066854Erjavec AnaKRO2004Q13.090,170
316615959Verhovnik LanaSLG2001q13.150,228
4684038Grajžl AnaKLC200313.240,240
5881641Korasa NikaKRKA200313.370,179
6416372Štuhec BarbaraAKR200113.470,198
7727900Krivec LaraKLC200313.580,236
81428455Kampuš NikaPMB200213.860,286

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, starejše mladinke, veter: +0,0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
112815645Istenič ZalaMASS2002Q12.120,170
221216525Keber TaraKRO2001Q12.830,234
31674216Vovk VitaSLG2002q12.960,191
4717279Dvoršak MašaASB200113.230,201
5556966Vidmar AnaGO200413.690,209
6411644Kotnik MancaDTO200413.860,234
7926799Saje NinaKRKA200413.880,275
81537241Kramberger PiaPT200314.630,303