Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke

Novo mesto, 18.7.2020

FINALE SKUPNO - 100 m, starejši mladinci, veter: +0.2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1864957Šuštaršič MatevžKRKA200110.720,173
2466752Kocina RokGO200110.930,222
31507910Čurin Prapotnik AnejPT200311.090,218
41514410Smiljan AlenPT200211.350,172
51012275Tinta TadejKRO200111.450,171
61727915Beber JurijŠTA200411.640,213
149694Skočir AndrejPSČ2003DNF0,199
1789Makuc RokAKR2003DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, starejši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1864957Šuštaršič MatevžKRKA2001Q11.130,145
2466752Kocina RokGO2001Q11.170,245
31507910Čurin Prapotnik AnejPT2003Q11.270,228
41789Makuc RokAKR2003Q11.320,238
5149694Skočir AndrejPSČ2003Q11.350,186
61012275Tinta TadejKRO2001Q11.370,187
71514410Smiljan AlenPT2002q11.510,227
81727915Beber JurijŠTA2004q11.550,177
91836509Čerin OžbejTRK200311.580,174
101416773Zupanič VitoPMB200211.610,189
111367191Grmovšek NejcNAV200211.650,166
12849365Rebolj MatjažKRKA200412.030,205
1314017357Oražem TimPMB200212.130,221
14458732Cizera Turk MajGO200412.220,237
15816646Kunstek ErikKRKA200112.230,190
16205568Bogovič IzakDOM200412.240,215
17297600Mišič KristjanDOM200412.660,197
18226954Emeršič RobertDOM200112.750,179
19317389Vuk Oskar DamijanDOM200313.010,220
944670Bukovec JanKRO2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, starejši mladinci, veter: -0,4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1149694Skočir AndrejPSČ2003Q11.350,186
21012275Tinta TadejKRO2001Q11.370,187
31514410Smiljan AlenPT2002q11.510,227
414017357Oražem TimPMB200212.130,221
5458732Cizera Turk MajGO200412.220,237
6297600Mišič KristjanDOM200412.660,197
944670Bukovec JanKRO2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, starejši mladinci, veter: +0,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1864957Šuštaršič MatevžKRKA2001Q11.130,145
21789Makuc RokAKR2003Q11.320,238
31727915Beber JurijŠTA2004q11.550,177
41367191Grmovšek NejcNAV200211.650,166
5849365Rebolj MatjažKRKA200412.030,205
6226954Emeršič RobertDOM200112.750,179
7317389Vuk Oskar DamijanDOM200313.010,220

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, starejši mladinci, veter: +0,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1466752Kocina RokGO2001Q11.170,245
21507910Čurin Prapotnik AnejPT2003Q11.270,228
31836509Čerin OžbejTRK200311.580,174
41416773Zupanič VitoPMB200211.610,189
5816646Kunstek ErikKRKA200112.230,190
6205568Bogovič IzakDOM200412.240,215