Rezultati

Rezultati

15. Memorial Matica Šušteršiča in Patrika Cvetana

Ljubljana, 16.7.2020

FINALE po skupinah (1. skupina) - 100 m, člani, veter: +0.2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
113416298Kočevar NickMASS200010.49
211116065Ovniček TilenKRKA199810.64
3630Ceglie FabrizioITA199910.82
4280Kolar AlenCRO199210.89
590Unger AndreasAUT199511.11
61053275Brulc BlažKRKA199211.15
13616583Kopač ŽigaMASS1999DNS
11014514Moretti AhacKRKA1995DNS

FINALE po skupinah (2. skupina) - 100 m, člani, veter: +0.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11099352Krauthaker GalKRKA199911.51
22040Mezulič MateCRO198111.61
3580Bavila StefanoITA200011.97
750Modugno LorenzoITA2000DNS
700Frati GuglielmoITA1999DNS
820Zagato NicholasITA2003DNS
260Dotlić MarinoCRO1997DNS
790Prato GiacomoITA1999DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
113416298Kočevar NickMASS200010.50
211116065Ovniček TilenKRKA199810.70
3630Ceglie FabrizioITA199910.85
411014514Moretti AhacKRKA199510.89
5280Kolar AlenCRO199210.94
690Unger AndreasAUT199511.00
71053275Brulc BlažKRKA199211.30
813616583Kopač ŽigaMASS199911.40
91099352Krauthaker GalKRKA199911.45
102040Mezulič MateCRO198111.48
11260Dotlić MarinoCRO199712.10
12580Bavila StefanoITA200012.15
13820Zagato NicholasITA200312.15
14750Modugno LorenzoITA200012.17
15700Frati GuglielmoITA199912.41
16790Prato GiacomoITA199912.58
690Fichera MichaelITA1998DNF
650Codarini GiacomoITA2001DNS
720Iurig AlessandroITA1993DNS
924174Benko ŽigaKLC1998DNS
760Moro EnricoITA1997DNS
780Parlante AndreaITA1994DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, člani, veter: -0.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
111116065Ovniček TilenKRKA199810.70
290Unger AndreasAUT199511.00
313616583Kopač ŽigaMASS199911.40
41099352Krauthaker GalKRKA199911.45
52040Mezulič MateCRO198111.48
6820Zagato NicholasITA200312.15
7750Modugno LorenzoITA200012.17
720Iurig AlessandroITA1993DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, člani, veter: +0.9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
113416298Kočevar NickMASS200010.50
211014514Moretti AhacKRKA199510.89
3260Dotlić MarinoCRO199712.10
4700Frati GuglielmoITA199912.41
760Moro EnricoITA1997DNS
650Codarini GiacomoITA2001DNS
924174Benko ŽigaKLC1998DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, člani, veter: +0.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1630Ceglie FabrizioITA199910.85
2280Kolar AlenCRO199210.94
31053275Brulc BlažKRKA199211.30
4580Bavila StefanoITA200012.15
5790Prato GiacomoITA199912.58
690Fichera MichaelITA1998DNF
780Parlante AndreaITA1994DNS