Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za mlajše mladincem, mladinke in mlajše člane in članice

Nova Gorica, 11.7.2020

FINALE SKUPNO - 200 m, mlajši mladinci, veter: +0.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1348694Skočir AndrejPSČ200321.950,176
22507066Gumilar JernejMASS200322.420,267
3341847Janža MajPOM200322.550,196
43977915Beber JurijŠTA200423.200,170
51628488Flego LukaKP200323.460,191
64116509Čerin OžbejTRK200323.630,193
73294883Rozman Marinčič RokPMB200324.290,186
199113Hace JakaKRO2003DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 200 m, mlajši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1348694Skočir AndrejPSČ200322.620,179
2341847Janža MajPOM200322.660,194
32507066Gumilar JernejMASS200322.940,181
43294883Rozman Marinčič RokPMB200323.010,172
5199113Hace JakaKRO200323.100,177
63977915Beber JurijŠTA200423.210,164
71628488Flego LukaKP200323.240,162
84116509Čerin OžbejTRK200323.250,211
915617541Kramar Roš SvitKOB200323.450,182
102653888Potočki JakobMASS200423.490,186
1145517528Turinek TomažVEL200323.510,170
122124669Vujić StefanKRO200323.510,187
13328838Zagajšek ŽigaAKŠ200523.730,187
141906941Bartol ErazemKRO200323.900,188
1528020Zubin MitjaADP200524.170,181
162442709Breitenberger AronMASS200424.240,184
173737266Uranc NikSLG200424.790,278
182068865Povše MatevžKRO200424.820,221
192645632Pangeršič GregorMASS200524.900,178
201701749Kogovšek ČrtKRKA200425.120,161
212588034Meglič DavidMASS200525.800,173
224488261Romanić MalikVEL200525.830,182
23307300Drofenik Bombač MatijaAKŠ200626.040,162
241645736Blagojević OliverKRKA200626.300,176
252757980Vodiškar ArneMASS200426.360,214
26319332Vovčko AljažAKŠ200526.720,255
272048586Laznik JanezKRO200626.880,424
281575405Skočir AnejKOB200626.960,213
1754778Radakovič JanKRKA2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 200 m, mlajši mladinci, veter: +1.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
115617541Kramar Roš SvitKOB200323.450,182
23737266Uranc NikSLG200424.790,278
32645632Pangeršič GregorMASS200524.900,178
41701749Kogovšek ČrtKRKA200425.120,161
54488261Romanić MalikVEL200525.830,182
61645736Blagojević OliverKRKA200626.300,176
7319332Vovčko AljažAKŠ200526.720,255
81575405Skočir AnejKOB200626.960,213

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 200 m, mlajši mladinci, veter: +6.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1348694Skočir AndrejPSČ200322.620,179
23294883Rozman Marinčič RokPMB200323.010,172
3199113Hace JakaKRO200323.100,177
44116509Čerin OžbejTRK200323.250,211
5328838Zagajšek ŽigaAKŠ200523.730,187
62068865Povše MatevžKRO200424.820,221
1754778Radakovič JanKRKA2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 200 m, mlajši mladinci, veter: -1.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12507066Gumilar JernejMASS200322.940,181
23977915Beber JurijŠTA200423.210,164
345517528Turinek TomažVEL200323.510,170
428020Zubin MitjaADP200524.170,181
52442709Breitenberger AronMASS200424.240,184
6307300Drofenik Bombač MatijaAKŠ200626.040,162
72757980Vodiškar ArneMASS200426.360,214

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 200 m, mlajši mladinci, veter: +0.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1341847Janža MajPOM200322.660,194
21628488Flego LukaKP200323.240,162
32653888Potočki JakobMASS200423.490,186
42124669Vujić StefanKRO200323.510,187
51906941Bartol ErazemKRO200323.900,188
62588034Meglič DavidMASS200525.800,173
72048586Laznik JanezKRO200626.880,424