Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za mlajše mladincem, mladinke in mlajše člane in članice

Nova Gorica, 11.7.2020

FINALE SKUPNO - 100 m, mlajše mladinke, veter: +5.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
14294548Likar BrinaTRK200512.070,200
215416781Zakošek IzaKLC200312.120,145
32342790Remškar MancaKRO200412.130,175
43367363Kaučič AjdaPMB200312.140,175
51225410Topler DenisaKAK200312.360,172
61116262Srebot LucijaGO200412.370,164
7195254Breznik NinaAKR200312.530,138
81795943Jerič KarlaKRKA200612.750,191

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13367363Kaučič AjdaPMB200312.570,188
24294548Likar BrinaTRK200512.570,233
315416781Zakošek IzaKLC200312.610,175
41225410Topler DenisaKAK200312.630,172
52342790Remškar MancaKRO200412.760,206
61116262Srebot LucijaGO200412.780,191
7195254Breznik NinaAKR200312.900,150
8114553Jordan Nadižar KatjušaAKK200512.940,169
92196854Erjavec AnaKRO200413.000,145
101795943Jerič KarlaKRKA200613.060,168
11417564Kocjančič PiaADP200313.120,154
122285683Logar ŠpelaKRO200313.240,201
131801641Korasa NikaKRKA200313.270,163
14266802Sabalič DoraAKR200513.300,168
15215489Maltarič KajaAKR200513.320,145
163855292Samec TjašaSLG200513.330,216
173378466Krajnc DanajaPMB200313.360,208
18737557Šter NikaDOM200413.370,178
193337449Frangež MajaPMB200513.460,167
201437900Krivec LaraKLC200313.470,159
211488007Pustatičnik ŽivaKLC200513.490,191
223615026Šeruga SaraPT200413.500,169
231876799Saje NinaKRKA200413.520,163
24202673Lavtižar Verdnik AmadejaAKR200413.530,229
254362860Tomše LaraTRK200613.550,186
263757418Frajdl NejaSLG200413.620,181
271136966Vidmar AnaGO200413.640,154
283453922Matjašec ZalaPOM200613.640,182
29104117Križnič IdaGO200313.680,154
30577891Maček KarlaBRE200313.720,232
313244920Vučko TajaOL200513.800,182
32241117Pačnik EvaAKR200413.840,180
332163956Buh AnaKRO200413.870,174
34179369Avsenek Renko SaraAKR200513.880,176
353897464Šumah NastjaSLG200513.900,187
36828495Špelko IzaDTO200413.910,150
373448908Kolarič AjšaPOM200413.960,208
384596996Kočnik Točaj MojcaVEL200514.070,230
393827401Mori TjašaSLG200414.170,194
401175282Lužnik LiaKAK200614.210,170
413427917Gerič NinaPOM200414.250,192
423597241Kramberger PiaPT200314.330,197
431235286Vučetić IvanaKAK200614.580,171
441817092Luzar PatricijaKRKA200614.870,188
451129158Usicco UrsulaGO200415.240,267
804519Ostojič KlaraDTO2004DQ65
3957826Šinkec NikaŠEN2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, mlajše mladinke, veter: -1.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1114553Jordan Nadižar KatjušaAKK200512.940,169
2202673Lavtižar Verdnik AmadejaAKR200413.530,229
33244920Vučko TajaOL200513.800,182
43597241Kramberger PiaPT200314.330,197
51235286Vučetić IvanaKAK200614.580,171
61817092Luzar PatricijaKRKA200614.870,188
71129158Usicco UrsulaGO200415.240,267

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, mlajše mladinke, veter: -1.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13757418Frajdl NejaSLG200413.620,181
2241117Pačnik EvaAKR200413.840,180
32163956Buh AnaKRO200413.870,174
4828495Špelko IzaDTO200413.910,150
54596996Kočnik Točaj MojcaVEL200514.070,230
63827401Mori TjašaSLG200414.170,194
71175282Lužnik LiaKAK200614.210,170
83427917Gerič NinaPOM200414.250,192

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, mlajše mladinke, veter: -0.9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1215489Maltarič KajaAKR200513.320,145
21437900Krivec LaraKLC200313.470,159
34362860Tomše LaraTRK200613.550,186
43453922Matjašec ZalaPOM200613.640,182
5577891Maček KarlaBRE200313.720,232
6179369Avsenek Renko SaraAKR200513.880,176
73897464Šumah NastjaSLG200513.900,187
83448908Kolarič AjšaPOM200413.960,208

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 100 m, mlajše mladinke, veter: -0.7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13367363Kaučič AjdaPMB200312.570,188
215416781Zakošek IzaKLC200312.610,175
3195254Breznik NinaAKR200312.900,150
4417564Kocjančič PiaADP200313.120,154
53337449Frangež MajaPMB200513.460,167
61488007Pustatičnik ŽivaKLC200513.490,191
73615026Šeruga SaraPT200413.500,169
81136966Vidmar AnaGO200413.640,154

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 100 m, mlajše mladinke, veter: -0.9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12342790Remškar MancaKRO200412.760,206
21795943Jerič KarlaKRKA200613.060,168
32285683Logar ŠpelaKRO200313.240,201
43378466Krajnc DanajaPMB200313.360,208
51876799Saje NinaKRKA200413.520,163
6104117Križnič IdaGO200313.680,154
804519Ostojič KlaraDTO2004DQ65
3957826Šinkec NikaŠEN2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 100 m, mlajše mladinke, veter: -0.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
14294548Likar BrinaTRK200512.570,233
21225410Topler DenisaKAK200312.630,172
31116262Srebot LucijaGO200412.780,191
42196854Erjavec AnaKRO200413.000,145
51801641Korasa NikaKRKA200313.270,163
6266802Sabalič DoraAKR200513.300,168
73855292Samec TjašaSLG200513.330,216
8737557Šter NikaDOM200413.370,178