Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za mlajše mladincem, mladinke in mlajše člane in članice

Nova Gorica, 11.7.2020

FINALE SKUPNO - 100 m, mlajši mladinci, veter: +3.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1348694Skočir AndrejPSČ200310.620,148
22507066Gumilar JernejMASS200310.670,151
33527910Čurin Prapotnik AnejPT200310.850,167
43977915Beber JurijŠTA200411.180,160
52527478Jazbec ŽanMASS200311.290,179
61628488Flego LukaKP200311.320,141
73294883Rozman Marinčič RokPMB200311.340,155
84116509Čerin OžbejTRK200311.400,173

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, mlajši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12507066Gumilar JernejMASS200311.030,156
2348694Skočir AndrejPSČ200311.410,160
33527910Čurin Prapotnik AnejPT200311.420,195
43977915Beber JurijŠTA200411.500,155
52527478Jazbec ŽanMASS200311.520,192
63294883Rozman Marinčič RokPMB200311.540,156
71628488Flego LukaKP200311.570,156
84116509Čerin OžbejTRK200311.620,181
91906941Bartol ErazemKRO200311.770,190
10328838Zagajšek ŽigaAKŠ200511.830,183
112442709Breitenberger AronMASS200411.890,175
12368481Dovnik DamjanASB200412.160,147
134488261Romanić MalikVEL200512.260,164
142068865Povše MatevžKRO200412.290,187
15447593Sitar MaksBLED200412.340,195
161701749Kogovšek ČrtKRKA200412.640,159
17319332Vovčko AljažAKŠ200512.680,165
18879227Costantini LanGO200512.690,163
19307300Drofenik Bombač MatijaAKŠ200612.690,170
201645736Blagojević OliverKRKA200612.750,143
213076843Maver MatijaNAK200312.950,210
221754778Radakovič JanKRKA200613.290,205

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, mlajši mladinci, veter: +0.0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12507066Gumilar JernejMASS200311.030,156
23977915Beber JurijŠTA200411.500,155
33294883Rozman Marinčič RokPMB200311.540,156
4368481Dovnik DamjanASB200412.160,147
52068865Povše MatevžKRO200412.290,187
6879227Costantini LanGO200512.690,163
71754778Radakovič JanKRKA200613.290,205

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, mlajši mladinci, veter: +0.0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13527910Čurin Prapotnik AnejPT200311.420,195
22527478Jazbec ŽanMASS200311.520,192
31906941Bartol ErazemKRO200311.770,190
4328838Zagajšek ŽigaAKŠ200511.830,183
54488261Romanić MalikVEL200512.260,164
61701749Kogovšek ČrtKRKA200412.640,159
7319332Vovčko AljažAKŠ200512.680,165
8307300Drofenik Bombač MatijaAKŠ200612.690,170

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, mlajši mladinci, veter: +1.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1348694Skočir AndrejPSČ200311.410,160
21628488Flego LukaKP200311.570,156
34116509Čerin OžbejTRK200311.620,181
42442709Breitenberger AronMASS200411.890,175
5447593Sitar MaksBLED200412.340,195
61645736Blagojević OliverKRKA200612.750,143
73076843Maver MatijaNAK200312.950,210