Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za mlajše mladincem, mladinke in mlajše člane in članice

Nova Gorica, 11.7.2020

FINALE SKUPNO - 100 m, mlajše članice, veter: +2.7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
146916835Zupin AgataVEL199811.750,188
228615645Istenič ZalaMASS200212.000,152
323015065Obal IzaKRO200012.160,147
4585531Močan IvaBRE200212.370,212
514915998Skok LanaKLC199912.410,184
63208914Bosnić NeiraOL200012.550,173
72831766Gregorec AnjaMASS199912.740,326
83764647Hovnik Zala KatarinaSLG200212.830,141

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, mlajše članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
146916835Zupin AgataVEL199811.890,153
228615645Istenič ZalaMASS200212.170,163
323015065Obal IzaKRO200012.370,129
43208914Bosnić NeiraOL200012.550,162
514915998Skok LanaKLC199912.560,176
6585531Močan IvaBRE200212.670,185
72831766Gregorec AnjaMASS199912.930,177
83764647Hovnik Zala KatarinaSLG200212.990,130
93914216Vovk VitaSLG200213.010,278
1039015959Verhovnik LanaSLG200113.100,183
113917279Dvoršak MašaASB200113.100,158
121783081Gimpelj AnaKRKA200213.270,183
1345716654Hrovat LauraVEL200213.340,179
142716372Štuhec BarbaraAKR200113.360,158
15616883Peric KristinaADP200013.410,180
162323594Povše MojcaKRO199813.430,193
174234866Ahlin NikaTRK200213.560,191
183358455Kampuš NikaPMB200213.700,214
193772346Jelen Križovnik NežaSLG200214.010,214
203831244Pisnik VeronikaSLG200014.240,208
211634180Ferlež SaraKP200214.680,327

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, mlajše članice, veter: +0.0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
123015065Obal IzaKRO200012.370,129
214915998Skok LanaKLC199912.560,176
33917279Dvoršak MašaASB200113.100,158
445716654Hrovat LauraVEL200213.340,179
52323594Povše MojcaKRO199813.430,193
63358455Kampuš NikaPMB200213.700,214
73831244Pisnik VeronikaSLG200014.240,208

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, mlajše članice, veter: +0.0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
128615645Istenič ZalaMASS200212.170,163
23208914Bosnić NeiraOL200012.550,162
33914216Vovk VitaSLG200213.010,278
439015959Verhovnik LanaSLG200113.100,183
51783081Gimpelj AnaKRKA200213.270,183
62716372Štuhec BarbaraAKR200113.360,158
7616883Peric KristinaADP200013.410,180

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, mlajše članice, veter: +0.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
146916835Zupin AgataVEL199811.890,153
2585531Močan IvaBRE200212.670,185
32831766Gregorec AnjaMASS199912.930,177
43764647Hovnik Zala KatarinaSLG200212.990,130
54234866Ahlin NikaTRK200213.560,191
63772346Jelen Križovnik NežaSLG200214.010,214
71634180Ferlež SaraKP200214.680,327