Rezultati

Rezultati

Mednarodni atletski miting Maribor 2020 in memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500 m

Maribor, 23.6.2020

SKUPNO - 300 m, pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
13782508Zbičajnik KarolinaŠTA200541.84
22195424Keder LinaMASS200542.84
33407826Šinkec NikaŠEN200542.90
43075617Janža KlaraPOM200743.32
5233310Davidovič LeaNAV200644.39
63695705Kramberger AnaŠTA200744.61
755571Boltežar MajaAKK200644.89
8238532Perpar MajaOL200545.09
92795615Lešnik LanaPMB200745.74
102937349Voglar JulijaPMB200745.75
112925551Turčin NinaPMB200745.91
123717282Podgornik MašaŠTA200846.28
132816355Ogrinc LanaPMB200846.30
142998613Erjavec MarušaPOM200546.68
153038857Hafner MancaPOM200547.03
163169061Perš NikaPOM200647.24
173058441Horvat LaraPOM200747.89
183779666Vrhovšek TaraŠTA200847.95
193725731Premzl MajaŠTA200648.41
203029263Gomboc LaraPOM200848.89
213754586Trstenjak NežaŠTA200849.46
222735848Kamplet Lešnik HanaPMB200649.54
233149078Nonkovič VitaPOM200850.16
243689062Kovačec GajaŠTA200850.79
253049264Horvat KajaPOM200751.47
263599121Bedenik KatarinaŠTA200851.90
272948411Zemljič EvitaPMB200952.27
282889874Pukšič ZarjaPMB20091:00.03
292859872Pisanec Kaučevič JanaPMB20091:00.59
302869876Premec LučkaPMB20091:00.78
31320Červek ZalaBPOLANČIČ20081:01.80
322679870Alfirević MilaPMB20101:02.60
3129063Mate VesnaPOM2007DNF
670Juričić IvaCRO2005DNS
2826746Pečanac JulijaPMB2008DNS
216183Gojčič TinaASB2005DNS

po skupinah (1. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
13779666Vrhovšek TaraŠTA200847.95
23689062Kovačec GajaŠTA200850.79
33599121Bedenik KatarinaŠTA200851.90
42859872Pisanec Kaučevič JanaPMB20091:00.59
52869876Premec LučkaPMB20091:00.78
62679870Alfirević MilaPMB20101:02.60

po skupinah (2. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
13169061Perš NikaPOM200647.24
23029263Gomboc LaraPOM200848.89
33149078Nonkovič VitaPOM200850.16
43049264Horvat KajaPOM200751.47
52889874Pukšič ZarjaPMB20091:00.03
6320Červek ZalaBPOLANČIČ20081:01.80
2826746Pečanac JulijaPMB2008DNS

po skupinah (3. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
13407826Šinkec NikaŠEN200542.90
23038857Hafner MancaPOM200547.03
33754586Trstenjak NežaŠTA200849.46
42735848Kamplet Lešnik HanaPMB200649.54
52948411Zemljič EvitaPMB200952.27
3129063Mate VesnaPOM2007DNF
670Juričić IvaCRO2005DNS

po skupinah (4. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
13695705Kramberger AnaŠTA200744.61
22795615Lešnik LanaPMB200745.74
32937349Voglar JulijaPMB200745.75
42925551Turčin NinaPMB200745.91
53717282Podgornik MašaŠTA200846.28
62816355Ogrinc LanaPMB200846.30
73058441Horvat LaraPOM200747.89
83725731Premzl MajaŠTA200648.41

po skupinah (5. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
13782508Zbičajnik KarolinaŠTA200541.84
22195424Keder LinaMASS200542.84
33075617Janža KlaraPOM200743.32
4233310Davidovič LeaNAV200644.39
555571Boltežar MajaAKK200644.89
6238532Perpar MajaOL200545.09
72998613Erjavec MarušaPOM200546.68
216183Gojčič TinaASB2005DNS