Rezultati

Rezultati

Mednarodni atletski miting Maribor 2020 in memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500 m

Maribor, 23.6.2020

SKUPNO - 200 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12222115Mihalinec MajaMASS198923.850,170
233314585Pogorevc MajaSLG199624.540,230
321815645Istenič ZalaMASS200224.770,186
4790Risek MargaretaCRO199424.780,199
5650Drljačić VeronikaCRO200124.830,187
614115998Skok LanaKLC199925.340,371
72757363Kaučič AjdaPMB200325.530,246
8720Leščak RahelaCRO200225.740,193
9620Bubalo LeaCRO200325.890,222
10600Banović MarinaCRO198225.930,339
11630Cik VitaCRO200326.220,192
123314647Hovnik Zala KatarinaSLG200226.260,209
13840Župa NikaCRO199426.280,175
14830Vujović ViktorijaCRO200426.290,179
15966262Srebot LucijaGO200426.390,160
1633615959Verhovnik LanaSLG200126.400,200
173374216Vovk VitaSLG200226.450,264
18107856Navodnik Izabella HajdiKAK200326.730,224
1995254Breznik NinaAKR200326.750,371
2030917260Kopun SabinaPOM199826.870,178
21780Pucko DarijaCRO198826.880,229
22897557Šter NikaDOM200427.250,198
231593081Gimpelj AnaKRKA200227.290,209
241584129Butala NinaKRKA200427.340,197
25976966Vidmar AnaGO200427.420,235
261601641Korasa NikaKRKA200327.540,181
2737315154Prosen ReneŠTA200027.790,271
283265173Stanovnik Gaja ElenaPT200227.990,238
291402869Roter EmmaKLC200228.000,341
303276464Badnjević MirjamRUD200229.510,225
311457805Žilnik Ana MarijaKLC200429.760,177
1666267Vehar EvaKRKA2003DNS
18116525Keber TaraKRO2001DNS
770Pokos LucijaCRO1994DNS
690Koščak KlaraCRO2004DNS
37417172Rudolf NadjaŠTA2002DNS
2145928Eržen IzabelaMASS2003DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m, članice, veter: +0.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1107856Navodnik Izabella HajdiKAK200326.730,224
23276464Badnjević MirjamRUD200229.510,225
31457805Žilnik Ana MarijaKLC200429.760,177
690Koščak KlaraCRO2004DNS
37417172Rudolf NadjaŠTA2002DNS
1666267Vehar EvaKRKA2003DNS

po skupinah (2. skupina) - 200 m, članice, veter: +0.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
133615959Verhovnik LanaSLG200126.400,200
2897557Šter NikaDOM200427.250,198
31584129Butala NinaKRKA200427.340,197
4976966Vidmar AnaGO200427.420,235
51601641Korasa NikaKRKA200327.540,181
637315154Prosen ReneŠTA200027.790,271
73265173Stanovnik Gaja ElenaPT200227.990,238
81402869Roter EmmaKLC200228.000,341

po skupinah (3. skupina) - 200 m, članice, veter: +0.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1630Cik VitaCRO200326.220,192
2830Vujović ViktorijaCRO200426.290,179
395254Breznik NinaAKR200326.750,371
430917260Kopun SabinaPOM199826.870,178
5780Pucko DarijaCRO198826.880,229
61593081Gimpelj AnaKRKA200227.290,209
18116525Keber TaraKRO2001DNS

po skupinah (4. skupina) - 200 m, članice, veter: +0.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
114115998Skok LanaKLC199925.340,371
2720Leščak RahelaCRO200225.740,193
3620Bubalo LeaCRO200325.890,222
4600Banović MarinaCRO198225.930,339
53314647Hovnik Zala KatarinaSLG200226.260,209
6966262Srebot LucijaGO200426.390,160
73374216Vovk VitaSLG200226.450,264
2145928Eržen IzabelaMASS2003DNS

po skupinah (5. skupina) - 200 m, članice, veter: +0.2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12222115Mihalinec MajaMASS198923.850,170
233314585Pogorevc MajaSLG199624.540,230
321815645Istenič ZalaMASS200224.770,186
4790Risek MargaretaCRO199424.780,199
5650Drljačić VeronikaCRO200124.830,187
62757363Kaučič AjdaPMB200325.530,246
7840Župa NikaCRO199426.280,175
770Pokos LucijaCRO1994DNS