Rezultati

Rezultati

20. Miting Slovenska Bistrica ter Stepišnikov memorial v metu kladiva

Slovenska Bistrica, 13.6.2020

FINALE po skupinah (1. skupina) - 100 m, članice, veter: -1.0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRTTočke
115815645Istenič ZalaMASS200211.970,1550
223014585Pogorevc MajaSLG199612.180,1340
34716436Glojnarič NikaBRE200012.290,1640
41703980Tukhay VladyslavaMASS199912.350,1620
512615065Obal IzaKRO200012.440,1570
69216781Zakošek IzaKLC200312.620,1570

FINALE po skupinah (2. skupina) - 100 m, članice, veter: -2.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRTTočke
1125795Jagodnik LaraKRO199813.160,1830
22294647Hovnik Zala KatarinaSLG200213.190,1480
311014506Potočar TjašaKRKA199713.280,1550
4163144Sadek VeronikaMASS200313.290,1680
544065Matotek UršaDTO2002DNS0
2511237Rahne PetraTRK1998DNS0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
115815645Istenič ZalaMASS200212.010,1530
24716436Glojnarič NikaBRE200012.280,1710
323014585Pogorevc MajaSLG199612.320,1300
41703980Tukhay VladyslavaMASS199912.330,2030
512615065Obal IzaKRO200012.400,1850
69216781Zakošek IzaKLC200312.730,2050
72511237Rahne PetraTRK199812.860,1670
8544065Matotek UršaDTO200212.930,1860
9125795Jagodnik LaraKRO199813.010,1620
102294647Hovnik Zala KatarinaSLG200213.040,1410
1111014506Potočar TjašaKRKA199713.210,1470
12163144Sadek VeronikaMASS200313.220,1480
131561766Gregorec AnjaMASS199913.250,1640
1423315959Verhovnik LanaSLG200113.350,1850
15908076Suhovršnik KarinKLC200413.380,1620
162073Pavlinjek NatalijaPOM199813.420,2600
17537410Gorše TjašaDTO200213.490,1960
183517279Dvoršak MašaASB200113.520,1520
19416883Peric KristinaADP200013.540,2530
20887301Šegota AnaKLC200213.560,1690
2126316654Hrovat LauraVEL200213.610,1510
222016875Dolgov KajaPOM200213.840,2450
231958455Kampuš NikaPMB200213.910,2860
242087919Ranca ŽivaPOM200315.150,2880
2703069Božič EvaVRH2002DNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, članice, veter: +0,0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
11703980Tukhay VladyslavaMASS199912.330,2030
2544065Matotek UršaDTO200212.930,1860
3125795Jagodnik LaraKRO199813.010,1620
4908076Suhovršnik KarinKLC200413.380,1620
52016875Dolgov KajaPOM200213.840,2450

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, članice, veter: -0,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
112615065Obal IzaKRO200012.400,1850
22511237Rahne PetraTRK199812.860,1670
32073Pavlinjek NatalijaPOM199813.420,2600
4537410Gorše TjašaDTO200213.490,1960
5416883Peric KristinaADP200013.540,2530

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, članice, veter: -2,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
123014585Pogorevc MajaSLG199612.320,1300
29216781Zakošek IzaKLC200312.730,2050
31561766Gregorec AnjaMASS199913.250,1640
426316654Hrovat LauraVEL200213.610,1510
52087919Ranca ŽivaPOM200315.150,2880

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 100 m, članice, veter: -1,4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
115815645Istenič ZalaMASS200212.010,1530
22294647Hovnik Zala KatarinaSLG200213.040,1410
311014506Potočar TjašaKRKA199713.210,1470
43517279Dvoršak MašaASB200113.520,1520
51958455Kampuš NikaPMB200213.910,2860

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 100 m, članice, veter: -0,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
14716436Glojnarič NikaBRE200012.280,1710
2163144Sadek VeronikaMASS200313.220,1480
323315959Verhovnik LanaSLG200113.350,1850
4887301Šegota AnaKLC200213.560,1690
2703069Božič EvaVRH2002DNS0