Rezultati

Rezultati

20. Miting Slovenska Bistrica ter Stepišnikov memorial v metu kladiva

Slovenska Bistrica, 13.6.2020

FINALE po skupinah (1. skupina) - 100 m, člani, veter: -2.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRTTočke
113916298Kočevar NickMASS200010.600,1450
21387066Gumilar JernejMASS200311.120,1650
3634174Benko ŽigaKLC199811.140,1430
47317249Orož DomenKLC200111.150,1770
14116583Kopač ŽigaMASS1999DNS0
257955Jesenek AleksASB2004DNS0

FINALE po skupinah (2. skupina) - 100 m, člani, veter: -0.8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRTTočke
11359384Dones Gordillo JavierMASS199511.140,1310
22107910Čurin Prapotnik AnejPT200311.160,2030
314011413Končina LukaMASS199411.240,1820
4995441Novak TilenKRKA200211.340,1640
52357915Beber JurijŠTA200411.530,1620
1815042Forjan NikoPAKG2004DNS0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
113916298Kočevar NickMASS200010.550,1610
214116583Kopač ŽigaMASS199911.080,1850
37317249Orož DomenKLC200111.110,1810
4634174Benko ŽigaKLC199811.120,1290
51387066Gumilar JernejMASS200311.150,1620
6257955Jesenek AleksASB200411.160,1600
71359384Dones Gordillo JavierMASS199511.210,1200
82107910Čurin Prapotnik AnejPT200311.390,2020
914011413Končina LukaMASS199411.460,1870
102357915Beber JurijŠTA200411.470,1690
11995441Novak TilenKRKA200211.480,1380
121815042Forjan NikoPAKG200411.550,1840
13933275Brulc BlažKRKA199211.560,1620
162134410Smiljan AlenPT200211.700,1980
171836727Skledar GalPAKG200411.830,1630
181926773Zupanič VitoPMB200211.870,1590
1925011722Zupanc JakobTRK199512.020,2130
20238481Dovnik DamjanASB200412.140,2280

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, člani, veter: -2,0

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
11387066Gumilar JernejMASS200311.150,1620

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, člani, veter: -1,4

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
1634174Benko ŽigaKLC199811.120,1290
21359384Dones Gordillo JavierMASS199511.210,1200
32107910Čurin Prapotnik AnejPT200311.390,2020
42357915Beber JurijŠTA200411.470,1690
5995441Novak TilenKRKA200211.480,1380
61815042Forjan NikoPAKG200411.550,1840

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, člani, veter: -1,4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
113916298Kočevar NickMASS200010.550,1610
27317249Orož DomenKLC200111.110,1810
3257955Jesenek AleksASB200411.160,1600
41926773Zupanič VitoPMB200211.870,1590
525011722Zupanc JakobTRK199512.020,2130

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 100 m, člani, veter: -1,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
114116583Kopač ŽigaMASS199911.080,1850
214011413Končina LukaMASS199411.460,1870
3933275Brulc BlažKRKA199211.560,1620
42134410Smiljan AlenPT200211.700,1980
51836727Skledar GalPAKG200411.830,1630
6238481Dovnik DamjanASB200412.140,2280