Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke (U16)

Novo mesto, 25.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1258838Zagajšek ŽigaAKŠ20057.330,175
2292826Modrijančič KlemenASB20057.390,142
362684Kozel Tomše NikAKR20057.550,158
42525582Ritlop ŽanPT20067.640,160
52508011Lampret AnejPT20057.670,143
6729010Segulin JakaGO20067.690,153
71227921Dolinar KlemenKRO20067.820,218
8396749Kodrič GalBRE20057.890,183

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1292826Modrijančič KlemenASB20057.440,154
2258838Zagajšek ŽigaAKŠ20057.510,207
362684Kozel Tomše NikAKR20057.570,176
42508011Lampret AnejPT20057.650,170
52525582Ritlop ŽanPT20067.670,170
6729010Segulin JakaGO20067.750,131
7396749Kodrič GalBRE20057.770,186
81227921Dolinar KlemenKRO20067.790,202
93165031Šraj IvanVRH20057.810,161
103268875Kiselič ČrtAAD20057.820,184
111094778Radakovič JanKRKA20067.900,149
12719227Costantini LanGO20058.010,146
133059607Halilović SelmanVEL20058.040,181
14227300Drofenik Bombač MatijaAKŠ20068.060,163
152858486Hecl NikŠTA20058.090,151
162733162Cvelbar ArneŠEN20068.100,129
17249332Vovčko AljažAKŠ20058.140,164
181069084Gec MatejKP20068.150,177
191278586Laznik JanezKRO20068.160,152
201029391Artač LukaKOČ20068.340,174
212010Gerl MihaMlaPt20068.380,153
22415952Slišković VitalBRE20068.400,201
232129620Milosavljević MatijaPMB20058.490,203
241659099Kraševec MaticMASS20078.660,149
252435832Leban MartinPSČ20078.760,167
26787393Vidali VorancKAK20069.040,133
1319224Pramenko LanKRO2005DNS
735841Simčič SašoGO2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12525582Ritlop ŽanPT20067.670,170
21227921Dolinar KlemenKRO20067.790,202
33165031Šraj IvanVRH20057.810,161
43268875Kiselič ČrtAAD20057.820,184
53059607Halilović SelmanVEL20058.040,181
6227300Drofenik Bombač MatijaAKŠ20068.060,163
735841Simčič SašoGO2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1258838Zagajšek ŽigaAKŠ20057.510,207
2396749Kodrič GalBRE20057.770,186
31094778Radakovič JanKRKA20067.900,149
42733162Cvelbar ArneŠEN20068.100,129
51029391Artač LukaKOČ20068.340,174
61659099Kraševec MaticMASS20078.660,149
1319224Pramenko LanKRO2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
162684Kozel Tomše NikAKR20057.570,176
2719227Costantini LanGO20058.010,146
3249332Vovčko AljažAKŠ20058.140,164
41069084Gec MatejKP20068.150,177
51278586Laznik JanezKRO20068.160,152
6415952Slišković VitalBRE20068.400,201
7787393Vidali VorancKAK20069.040,133

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1292826Modrijančič KlemenASB20057.440,154
22508011Lampret AnejPT20057.650,170
3729010Segulin JakaGO20067.750,131
42858486Hecl NikŠTA20058.090,151
52010Gerl MihaMlaPt20068.380,153
62129620Milosavljević MatijaPMB20058.490,203
72435832Leban MartinPSČ20078.760,167