Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke 2009 in 2010

Slovenska Bistrica, 11.1.2020

FINALE po skupinah (1. skupina) - 50 m, pionirji - 10 (2010)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11198012Lovše NikPT20107.91
2709426Brecelj NejcKP20108.25
3839514Andželevski OstojMASS20108.30
479440Zabret NikAKR20108.31
5430Kovačič UrbanFLVSl20108.50

FINALE po skupinah (2. skupina) - 50 m, pionirji - 10 (2010)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1719427Kržič ŽigaKP20108.50
2749417Vlašič Vinke AntonioKP20108.54
31040Mihajlovič NejcPodSB20108.68
4699425Benkič JurijKP20108.75
5859540Živković ViktorMASS20108.93

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 50 m, pionirji - 10 (2010)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11198012Lovše NikPT2010q7.95
2839514Andželevski OstojMASS2010q8.29
3709426Brecelj NejcKP2010q8.36
479440Zabret NikAKR2010q8.40
5430Kovačič UrbanFLVSl2010q8.48
61040Mihajlovič NejcPodSB2010q8.54
7749417Vlašič Vinke AntonioKP2010q8.59
7719427Kržič ŽigaKP2010q8.59
9699425Benkič JurijKP2010q8.76
10859540Živković ViktorMASS2010q8.83
11459524Dietinger AljošaKAŠ20108.88
12739542Ratoša IvanKP20109.04
13449459Borovinšek FilipKAŠ20109.09
141090Ramšak ŽigaPrebo20109.14
15509487Šehić DženanKAŠ20109.26
16469489Gorenak AnejKAŠ20109.65

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 50 m, pionirji - 10 (2010)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
179440Zabret NikAKR2010q8.40
2719427Kržič ŽigaKP2010q8.59
3859540Živković ViktorMASS2010q8.83
4469489Gorenak AnejKAŠ20109.65

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 50 m, pionirji - 10 (2010)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1430Kovačič UrbanFLVSl2010q8.48
21040Mihajlovič NejcPodSB2010q8.54
3739542Ratoša IvanKP20109.04
4509487Šehić DženanKAŠ20109.26

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 50 m, pionirji - 10 (2010)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1749417Vlašič Vinke AntonioKP2010q8.59
2699425Benkič JurijKP2010q8.76
3449459Borovinšek FilipKAŠ20109.09
41090Ramšak ŽigaPrebo20109.14

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 50 m, pionirji - 10 (2010)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11198012Lovše NikPT2010q7.95
2839514Andželevski OstojMASS2010q8.29
3709426Brecelj NejcKP2010q8.36
4459524Dietinger AljošaKAŠ20108.88