Rezultati

Rezultati

Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina D

Ljubljana, 4.10.2019

FINALE SKUPNO - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100VEHOVAR EMASPŠIŠKA8.471069,0
200MARINŠEK MIJAASUSTAR8.99893,0
300SLUGA ANAKOSEZE9.15855,0
400PAVLIČ NEŽAVIČ9.33818,0
500ŽVOKELJ AJDA KATARINATČUFAR9.34833,0
600ŠPEC ŽIVAKOSEZE9.37835,0
700KRIVEC KRIŽ LILIVIČ9.60760,0
800BOŽIČ ZALAMVRHOVNIK9.62768,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100VEHOVAR EMASPŠIŠKAq8.461069,0
200MARINŠEK MIJAASUSTARq9.03893,0
300SLUGA ANAKOSEZEq9.16855,0
400ŠPEC ŽIVAKOSEZEq9.23835,0
500ŽVOKELJ AJDA KATARINATČUFARq9.24833,0
600PAVLIČ NEŽAVIČq9.29818,0
700BOŽIČ ZALAMVRHOVNIKq9.47768,0
800KRIVEC KRIŽ LILIVIČq9.50760,0
900KOŠIR TINKARAOKOVAČIČ9.59737,0
1000GROZNIK SARATRNOVO9.61732,0
1100HREN KATARINATRNOVO9.68713,0
1200ZAVRŠKI ANJAVRHOVCI9.69711,0
1300MUŽAR NIKAMVRHOVNIK9.72703,0
1400KARIŽ ERIKATČUFAR9.77690,0
1500KREMŽAR IZA MAŠATČUFAR9.80682,0
1600ŽIGON NAILA NUŠAOKOVAČIČ9.88661,0
1700ŠKRABAR VITAMVRHOVNIK9.90656,0
1800HORVAT TINASPŠIŠKA9.95644,0
1900HRŽIČ ELAVIČ9.95644,0
2000HORVAT TAJAVRHOVCI10.08610,0
2100BYTYQI SARAOKOVAČIČ10.39536,0
2200KORITNIK ŽIVAKOSEZE10.42529,0
2300GROŠELJ HANA MARIJAASUSTAR10.45523,0
2400MAGISTER NIKAASUSTAR10.65479,0
2500GROŠELJ SARAMŠUŠTARŠIČ10.67475,0
2600BRATOVIČ LISASPŠIŠKA10.90426,0
2700PURGAJ ŽIVAMŠUŠTARŠIČ11.08389,0
2800PAJEK SARA VALENTINAVODMAT14.390
00KRAJNČIČ MEIVRHOVCIDNS0
00VEBLE KATARINATRNOVODNS0
00TRAMTE MAŠAMŠUŠTARŠIČDNS0
00ILIĆ ADRIJANAPRULEDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100VEHOVAR EMASPŠIŠKAq8.461069,0
200MARINŠEK MIJAASUSTARq9.03893,0
300BOŽIČ ZALAMVRHOVNIKq9.47768,0
400KRIVEC KRIŽ LILIVIČq9.50760,0
500KOŠIR TINKARAOKOVAČIČ9.59737,0
600KARIŽ ERIKATČUFAR9.77690,0
700HORVAT TAJAVRHOVCI10.08610,0
800KORITNIK ŽIVAKOSEZE10.42529,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100SLUGA ANAKOSEZEq9.16855,0
200PAVLIČ NEŽAVIČq9.29818,0
300ZAVRŠKI ANJAVRHOVCI9.69711,0
400MUŽAR NIKAMVRHOVNIK9.72703,0
500KREMŽAR IZA MAŠATČUFAR9.80682,0
00TRAMTE MAŠAMŠUŠTARŠIČDNS0
00ILIĆ ADRIJANAPRULEDNS0
00VEBLE KATARINATRNOVODNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100ŠPEC ŽIVAKOSEZEq9.23835,0
200ŽVOKELJ AJDA KATARINATČUFARq9.24833,0
300HREN KATARINATRNOVO9.68713,0
400ŽIGON NAILA NUŠAOKOVAČIČ9.88661,0
500HORVAT TINASPŠIŠKA9.95644,0
600GROŠELJ HANA MARIJAASUSTAR10.45523,0
700GROŠELJ SARAMŠUŠTARŠIČ10.67475,0
800PAJEK SARA VALENTINAVODMAT14.390

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100GROZNIK SARATRNOVO9.61732,0
200ŠKRABAR VITAMVRHOVNIK9.90656,0
300HRŽIČ ELAVIČ9.95644,0
400BYTYQI SARAOKOVAČIČ10.39536,0
500MAGISTER NIKAASUSTAR10.65479,0
600BRATOVIČ LISASPŠIŠKA10.90426,0
700PURGAJ ŽIVAMŠUŠTARŠIČ11.08389,0
00KRAJNČIČ MEIVRHOVCIDNS0