Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2006 in 2007

Celje, 19.1.2019

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , pionirke - 12 (2007)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1177495Ogrizek UrškaAKŠ20078.47
22404498Vignjević EvaŽALEC20078.69
31495100Vehovar EmaMASS20078.72
4685096Štefan EmaKLC20078.83
51815617Janža KlaraPOM20078.88
61746155Ropoša SaraPMB20079.04

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , pionirke - 12 (2007)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11788450Colombo Dunja AnaPOM20078.91
2847969Kermavt Kolenc KarolinaKRKA20078.95
31767349Voglar JulijaPMB20078.96
4545651Pangerc TiaKAK20078.97
52376187Miklaužič GajaŽALEC20079.10
62386627Stepišnik NežaŽALEC20079.11

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , pionirke - 12 (2007)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1177495Ogrizek UrškaAKŠ2007q8.46
22404498Vignjević EvaŽALEC2007q8.76
31495100Vehovar EmaMASS2007q8.77
4685096Štefan EmaKLC2007q8.87
51815617Janža KlaraPOM2007q8.89
6545651Pangerc TiaKAK2007q8.90
61746155Ropoša SaraPMB2007q8.90
81767349Voglar JulijaPMB2007q8.96
9847969Kermavt Kolenc KarolinaKRKA2007q8.97
102376187Miklaužič GajaŽALEC2007q9.04
112386627Stepišnik NežaŽALEC2007q9.17
121788450Colombo Dunja AnaPOM2007q9.18
131708412Kralj UmaPMB20079.23
141755551Turčin NinaPMB20079.24
151895512Kenda Drekonja LeaPSČ20079.25
16233118Marzidovšek LaraASB20079.40
17676316Stožir LanaKLC20079.55
18595341Guček IvaKLC20079.67
192118339Jurjevčič MarušaŠPELA20079.79
201518124Zobavnik UlaMASS20079.86
211998053Vidovič EmaPT200710.01
221828449Krčmar GajaPOM200710.10
23605359Kantužer AnamariKLC200710.16
241840Cukjati IzaPrebo200710.28
252156764Hedl ElaŠTA200710.47
2097406Lukić NastjaŠL2007DNS
450Curk Ana KiaraFENGo2007DNS
1467316Pucher LinaMASS2007DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , pionirke - 12 (2007)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11495100Vehovar EmaMASS2007q8.77
21788450Colombo Dunja AnaPOM2007q9.18
31895512Kenda Drekonja LeaPSČ20079.25
4233118Marzidovšek LaraASB20079.40
5595341Guček IvaKLC20079.67
62118339Jurjevčič MarušaŠPELA20079.79

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , pionirke - 12 (2007)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1545651Pangerc TiaKAK2007q8.90
21708412Kralj UmaPMB20079.23
3676316Stožir LanaKLC20079.55
41840Cukjati IzaPrebo200710.28
52156764Hedl ElaŠTA200710.47

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , pionirke - 12 (2007)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12404498Vignjević EvaŽALEC2007q8.76
21755551Turčin NinaPMB20079.24
31998053Vidovič EmaPT200710.01
41828449Krčmar GajaPOM200710.10
5605359Kantužer AnamariKLC200710.16
2097406Lukić NastjaŠL2007DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , pionirke - 12 (2007)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1177495Ogrizek UrškaAKŠ2007q8.46
21746155Ropoša SaraPMB2007q8.90
32386627Stepišnik NežaŽALEC2007q9.17
1467316Pucher LinaMASS2007DNS
450Curk Ana KiaraFENGo2007DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , pionirke - 12 (2007)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1685096Štefan EmaKLC2007q8.87
21815617Janža KlaraPOM2007q8.89
31767349Voglar JulijaPMB2007q8.96
4847969Kermavt Kolenc KarolinaKRKA2007q8.97
52376187Miklaužič GajaŽALEC2007q9.04
61518124Zobavnik UlaMASS20079.86