Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2006 in 2007

Celje, 19.1.2019

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , pionirke - 13 (2006)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12221743Bodiroža LanaTRK20068.13
2385157Vuk MaruškaDOM20068.35
3226345Majer NušaASB20068.37
41417953Mahne AnaMASS20068.42
52272860Tomše LaraTRK20068.48
61556237Ščavničar KatjušaMED20068.57

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , pionirke - 13 (2006)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1668003Repnik AjdaKLC20068.62
2188201Vrbek KajaAKŠ20068.64
32396209Tičič TejaŽALEC20068.76
41694585Gjura MancaPMB20068.83
1406849Javornik KajaMASS2006DNS
835943Jerič KarlaKRKA2006DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , pionirke - 13 (2006)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12221743Bodiroža LanaTRK2006q8.15
2385157Vuk MaruškaDOM2006q8.42
3226345Majer NušaASB2006q8.43
41417953Mahne AnaMASS2006q8.55
51556237Ščavničar KatjušaMED2006q8.56
62272860Tomše LaraTRK2006q8.58
7835943Jerič KarlaKRKA2006q8.59
8668003Repnik AjdaKLC2006q8.64
9188201Vrbek KajaAKŠ2006q8.67
102396209Tičič TejaŽALEC2006q8.72
111694585Gjura MancaPMB2006q8.72
121406849Javornik KajaMASS2006q8.77
131984559Sluga ZojaPT20068.82
14894849Mešić NiaKRKA20068.85
15614060Kramar LizaKLC20068.88
161366725Eržen EnjaMASS20068.88
171955563Kostanjevec MajaPT20068.88
18157310Davidovič LeaNAV20068.93
19466852Brun AljaGO20068.94
20375602Supej KajaDOM20068.96
211125958Kovjenić LanaKRO20068.97
221587280Bedekovič MojcaORM20069.03
232217949Bikar Kern PikaTRK20069.09
241186307Tepina UlaKRO20069.09
251734204Prevolšek HanaPMB20069.10
262048251Majcen KatarinaSLG20069.10
271356006Bricelj EvaMASS20069.17
28856389Kirm Zarja IvaKRKA20069.25
292084578Fatimič AsjaŠL20069.27
301344706Bergant LivijaMASS20069.30
311423890Oceguera Battelino YonaMASS20069.33
322368107Muratović AidaVRH20069.34
33636757Pavlič UršaKLC20069.37
341178417Šetina GabrielaKRO20069.40
35936902Starič LaraKRKA20069.44
362237212Kovač MajaTRK20069.51
37205926Potočnik LanaSLG20069.52
38877092Luzar PatricijaKRKA20069.58
392031212Lužnik NušaSLG20069.63
40555286Vučetić IvanaKAK20069.88
412028440Krajnc SaraSLG200610.01
422261741Šavs AnaTRK200610.08
1728456Papotnik MojcaPMB2006DQ
1434123Omerčević FloraMASS2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , pionirke - 13 (2006)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11417953Mahne AnaMASS2006q8.55
2614060Kramar LizaKLC20068.88
3375602Supej KajaDOM20068.96
41734204Prevolšek HanaPMB20069.10
5205926Potočnik LanaSLG20069.52

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , pionirke - 13 (2006)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12396209Tičič TejaŽALEC2006q8.72
21694585Gjura MancaPMB2006q8.72
31186307Tepina UlaKRO20069.09
41344706Bergant LivijaMASS20069.30
52368107Muratović AidaVRH20069.34
6636757Pavlič UršaKLC20069.37

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , pionirke - 13 (2006)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12221743Bodiroža LanaTRK2006q8.15
2835943Jerič KarlaKRKA2006q8.59
3668003Repnik AjdaKLC2006q8.64
4555286Vučetić IvanaKAK20069.88
1434123Omerčević FloraMASS2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , pionirke - 13 (2006)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1188201Vrbek KajaAKŠ2006q8.67
21406849Javornik KajaMASS2006q8.77
31125958Kovjenić LanaKRO20068.97
42217949Bikar Kern PikaTRK20069.09
52048251Majcen KatarinaSLG20069.10
6856389Kirm Zarja IvaKRKA20069.25

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , pionirke - 13 (2006)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11556237Ščavničar KatjušaMED2006q8.56
21984559Sluga ZojaPT20068.82
3157310Davidovič LeaNAV20068.93
41423890Oceguera Battelino YonaMASS20069.33
52031212Lužnik NušaSLG20069.63

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m , pionirke - 13 (2006)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1226345Majer NušaASB2006q8.43
2894849Mešić NiaKRKA20068.85
31587280Bedekovič MojcaORM20069.03
41356006Bricelj EvaMASS20069.17
52261741Šavs AnaTRK200610.08
1728456Papotnik MojcaPMB2006DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m , pionirke - 13 (2006)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12272860Tomše LaraTRK2006q8.58
21955563Kostanjevec MajaPT20068.88
32084578Fatimič AsjaŠL20069.27
41178417Šetina GabrielaKRO20069.40
5936902Starič LaraKRKA20069.44
62028440Krajnc SaraSLG200610.01

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m , pionirke - 13 (2006)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1385157Vuk MaruškaDOM2006q8.42
21366725Eržen EnjaMASS20068.88
3466852Brun AljaGO20068.94
42237212Kovač MajaTRK20069.51
5877092Luzar PatricijaKRKA20069.58