Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2008 in 2009

Slovenska Bistrica, 12.1.2019

FINALE po skupinah (1. skupina) - 50 m , pionirji - 10 (2009)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
145348Bizjak MarkAKR20097.51
2980Hren BlažPodSB20098.03
31080Hrboka MatevžPrebo20098.08
41728203Marinčič Zalar SvitVRH20098.20
5870Hvalič ŽigaMŠtGo20098.21

FINALE po skupinah (2. skupina) - 50 m , pionirji - 10 (2009)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1508057Kokošinek Povhe NikKRKA20098.48
21238015Žitnik Rogelj AleksPT20098.51
31320Potnik JernejRadl20098.67
4350Kavs NejFENGo20098.69
5360Zucchiati EricFENGo20098.72

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 50 m , pionirji - 10 (2009)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
145348Bizjak MarkAKR2009q7.55
2980Hren BlažPodSB2009q8.06
31080Hrboka MatevžPrebo2009q8.17
41728203Marinčič Zalar SvitVRH2009q8.31
5870Hvalič ŽigaMŠtGo2009q8.33
61238015Žitnik Rogelj AleksPT2009q8.50
7508057Kokošinek Povhe NikKRKA2009q8.61
8350Kavs NejFENGo2009q8.63
91320Potnik JernejRadl2009q8.73
10360Zucchiati EricFENGo2009q8.74
11650Gumilar MihaMaleč20098.82
121460Čaks JanTČMar20098.88
13990Mikolič JurijPodSB20098.96
14915624Brbre JurijPMB20099.17
151010Župevc GalPodSB20099.37
161000Završnik MaksPodSB20099.56
708122Miklič GorazdMASS2009DNS
727984Šega MatejMASS2009DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 50 m , pionirji - 10 (2009)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
145348Bizjak MarkAKR2009q7.55
21728203Marinčič Zalar SvitVRH2009q8.31
3870Hvalič ŽigaMŠtGo2009q8.33
4650Gumilar MihaMaleč20098.82
727984Šega MatejMASS2009DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 50 m , pionirji - 10 (2009)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11080Hrboka MatevžPrebo2009q8.17
2350Kavs NejFENGo2009q8.63
3915624Brbre JurijPMB20099.17
41000Završnik MaksPodSB20099.56
708122Miklič GorazdMASS2009DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 50 m , pionirji - 10 (2009)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1980Hren BlažPodSB2009q8.06
2508057Kokošinek Povhe NikKRKA2009q8.61
31460Čaks JanTČMar20098.88
4990Mikolič JurijPodSB20098.96

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 50 m , pionirji - 10 (2009)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11238015Žitnik Rogelj AleksPT2009q8.50
21320Potnik JernejRadl2009q8.73
3360Zucchiati EricFENGo2009q8.74
41010Župevc GalPodSB20099.37