Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2008 in 2009

Slovenska Bistrica, 12.1.2019

FINALE po skupinah (1. skupina) - 50 m , pionirji - 11 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1270Avšič TobijaAŠuLj20087.40
2167504Dobovišek NejAKŠ20087.55
31247357Žitnik Rogelj LanPT20087.60
4527102Lapanje LeonKRKA20087.78
51626153Skaza TristanVEL20087.91

FINALE po skupinah (2. skupina) - 50 m , pionirji - 11 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11617347Pibernik NaceVEL20088.03
2208415Kop JureASB20088.04
31217317Golob LovroPT20088.07
4400Založnik JašaFKrCe20088.14
51471078Girandon MatjažTRK20088.17

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 50 m , pionirji - 11 (2008)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1270Avšič TobijaAŠuLj2008q7.42
2167504Dobovišek NejAKŠ2008q7.54
31247357Žitnik Rogelj LanPT2008q7.69
4527102Lapanje LeonKRKA2008q7.80
51626153Skaza TristanVEL2008q7.87
6208415Kop JureASB2008q8.04
71617347Pibernik NaceVEL2008q8.07
8400Založnik JašaFKrCe2008q8.08
91471078Girandon MatjažTRK2008q8.11
101217317Golob LovroPT2008q8.16
111494552Jerše TitTRK20088.25
121746188Razinger JanŽALEC20088.25
13430Peršoh MartinKKPol20088.32
141637312Šmigoc MatevžVEL20088.38
15677987Bržan NejcMASS20088.57
161416742Miličević NikoŠTA20088.59
17688318Hozjan ErikMASS20088.59
18410Majcenovič JurijFLVSl20088.91
19330Jager MaksDraml20089.25

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 50 m , pionirji - 11 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1270Avšič TobijaAŠuLj2008q7.42
2208415Kop JureASB2008q8.04
31217317Golob LovroPT2008q8.16
4430Peršoh MartinKKPol20088.32
51637312Šmigoc MatevžVEL20088.38

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 50 m , pionirji - 11 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1527102Lapanje LeonKRKA2008q7.80
21617347Pibernik NaceVEL2008q8.07
3400Založnik JašaFKrCe2008q8.08
41471078Girandon MatjažTRK2008q8.11
5688318Hozjan ErikMASS20088.59

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 50 m , pionirji - 11 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1167504Dobovišek NejAKŠ2008q7.54
21247357Žitnik Rogelj LanPT2008q7.69
31746188Razinger JanŽALEC20088.25
4410Majcenovič JurijFLVSl20088.91
5330Jager MaksDraml20089.25

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 50 m , pionirji - 11 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11626153Skaza TristanVEL2008q7.87
21494552Jerše TitTRK20088.25
3677987Bržan NejcMASS20088.57
41416742Miličević NikoŠTA20088.59