Rezultati

Rezultati

Finalno ekipno tekmovanje v atletiki za OŠ

Slovenj Gradec, 8.10.2014

SKUPNO - 300 m, starejši učenci

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10REDEK Jan TREBNJE200039.131196,0
20RAKOVEC SUŠNIK Mark ŽELEZNIKI200039.541177,0
30ŽUREJ Tilen OB DRAVINJI200040.511132,0
40VIDMAR BRDNIK Florjan OB DRAVINJI200040.901114,0
50OROŽ Domen POLZELA200141.171102,0
60BOLKO Aljaž DANILA LOKARJA200041.291096,0
70BORSE Kristjan ŠENTJERNEJ200141.551084,0
80JAGER Tadej SAVA KLADNIKA200041.641080,0
90ĆATIĆ Armin OSKARJA KOVAČIČA200041.781074,0
100SCHWEIGER Gal VIČ200042.021063,0
110GORENC Amadej JURIJA DALMATINA200043.011019,0
120ZAKRAJŠEK Tomaž JURIJA DALMATINA200043.101015,0
130MAJZELJ Timotej TREBNJE200043.281007,0
140MIŠELJIĆ Aljoša VIČ200043.65991,0
150ŠOBAR Filip GRM200143.84983,0
160FISTROVIČ Žan OSKARJA KOVAČIČA200043.89981,0
170UMBREHT Andrej POLZELA200044.22967,0
180PLAHUTA Črt DANILA LOKARJA200144.25965,0
190AVSEC Nik I. OŠ ŽALEC200044.40959,0
200BREŽNJAK Matjaž ŠENTJERNEJ200044.61950,0
210KOŠMRLJ Marko GRM200144.89938,0
220KRNC Urban SAVA KLADNIKA200044.98934,0
230ROVTAR Andrej ŽELEZNIKI200045.04931,0
240PREININGER Tim I. OŠ ŽALEC200046.84856,0

po skupinah (1. skupina) - 300 m, starejši učenci

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10VIDMAR BRDNIK Florjan OB DRAVINJI200040.901114,0
20OROŽ Domen POLZELA200141.171102,0
30SCHWEIGER Gal VIČ200042.021063,0
40PLAHUTA Črt DANILA LOKARJA200144.25965,0
50AVSEC Nik I. OŠ ŽALEC200044.40959,0
60BREŽNJAK Matjaž ŠENTJERNEJ200044.61950,0

po skupinah (2. skupina) - 300 m, starejši učenci

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10ŽUREJ Tilen OB DRAVINJI200040.511132,0
20BOLKO Aljaž DANILA LOKARJA200041.291096,0
30BORSE Kristjan ŠENTJERNEJ200141.551084,0
40MIŠELJIĆ Aljoša VIČ200043.65991,0
50UMBREHT Andrej POLZELA200044.22967,0
60PREININGER Tim I. OŠ ŽALEC200046.84856,0

po skupinah (3. skupina) - 300 m, starejši učenci

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10REDEK Jan TREBNJE200039.131196,0
20JAGER Tadej SAVA KLADNIKA200041.641080,0
30ĆATIĆ Armin OSKARJA KOVAČIČA200041.781074,0
40ZAKRAJŠEK Tomaž JURIJA DALMATINA200043.101015,0
50ŠOBAR Filip GRM200143.84983,0
60ROVTAR Andrej ŽELEZNIKI200045.04931,0

po skupinah (4. skupina) - 300 m, starejši učenci

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10RAKOVEC SUŠNIK Mark ŽELEZNIKI200039.541177,0
20GORENC Amadej JURIJA DALMATINA200043.011019,0
30MAJZELJ Timotej TREBNJE200043.281007,0
40FISTROVIČ Žan OSKARJA KOVAČIČA200043.89981,0
50KOŠMRLJ Marko GRM200144.89938,0
60KRNC Urban SAVA KLADNIKA200044.98934,0