Rezultati

Rezultati

Finalno ekipno tekmovanje v atletiki za OŠ

Slovenj Gradec, 8.10.2014

SKUPNO - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10GLOJNARIČ Nika BREŽICE20008.031213,0
20FLORJANČIČ Lara TREBNJE20018.411086,0
30ŽGAJNER Maša VOJNIK20008.441076,0
40CEHNER Maja VOJNIK20008.481063,0
50KEBER Evelina BREŽICE20008.511056,0
60FALETIČ Pia F. BEVKA TOLMIN20028.591030,0
70GRUBIČ Sara ŠENTJERNEJ20018.641014,0
80MOCAN Iva SAVA KLADNIKA20028.72989,0
90ZAJC Kaja VIČ20008.73986,0
100IVANDIČ Lea SAVA KLADNIKA20018.76977,0
110KASTELIC Ines GRM20018.79968,0
120KOREN Nina S. GREGORČIČA20008.80965,0
130KAVČIČ Vita F. BEVKA TOLMIN20008.86946,0
140LUŠTEK Manca ŠENTJERNEJ20028.90934,0
150STRES Neža S. GREGORČIČA20018.92928,0
160ŠTURM Špela GRM20008.93925,0
170ČUDEN Tina VIČ20008.96916,0
180KURNIK Nika JURIJA DALMATINA20018.99907,0
190UHAN Tina TREBNJE20009.01899,0
200ŽURGA Sandra JURIJA DALMATINA20019.12867,0
210STROPNIK Brina K.D. KAJUHA ŠOŠT.20019.23835,0
220STIBILJ Marina DANILA LOKARJA20009.30816,0
230KNAFELC Eva DANILA LOKARJA20039.38793,0
240OCEPEK Lara K.D. KAJUHA ŠOŠT.20019.50760,0

po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejše učenke, veter: +0,5

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10GLOJNARIČ Nika BREŽICE20008.031213,0
20FLORJANČIČ Lara TREBNJE20018.411086,0
30MOCAN Iva SAVA KLADNIKA20028.72989,0
40KOREN Nina S. GREGORČIČA20008.80965,0
50ŠTURM Špela GRM20008.93925,0
60ČUDEN Tina VIČ20008.96916,0
70ŽURGA Sandra JURIJA DALMATINA20019.12867,0
80STIBILJ Marina DANILA LOKARJA20009.30816,0

po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejše učenke, veter: +1,1

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10ŽGAJNER Maša VOJNIK20008.441076,0
20KEBER Evelina BREŽICE20008.511056,0
30GRUBIČ Sara ŠENTJERNEJ20018.641014,0
40KASTELIC Ines GRM20018.79968,0
50KAVČIČ Vita F. BEVKA TOLMIN20008.86946,0
60STRES Neža S. GREGORČIČA20018.92928,0
70UHAN Tina TREBNJE20009.01899,0
80STROPNIK Brina K.D. KAJUHA ŠOŠT.20019.23835,0

po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejše učenke, veter: +0,3

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10CEHNER Maja VOJNIK20008.481063,0
20FALETIČ Pia F. BEVKA TOLMIN20028.591030,0
30ZAJC Kaja VIČ20008.73986,0
40IVANDIČ Lea SAVA KLADNIKA20018.76977,0
50LUŠTEK Manca ŠENTJERNEJ20028.90934,0
60KURNIK Nika JURIJA DALMATINA20018.99907,0
70KNAFELC Eva DANILA LOKARJA20039.38793,0
80OCEPEK Lara K.D. KAJUHA ŠOŠT.20019.50760,0