Rezultati

Rezultati

Finalno ekipno tekmovanje v atletiki za OŠ

Slovenj Gradec, 8.10.2014

SKUPNO - krogla, starejše učenke

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikRezultatTočke
10MEŽNAR Sinja GRM200110.47979,0
20GOTOVAC Svetlana ŠENTJERNEJ20009.97936,0
30TAJNIK Maja K.D. KAJUHA ŠOŠT.20009.82923,0
40SIMONČIČ Ina SAVA KLADNIKA20009.35881,0
50MANFREDA Dea S. GREGORČIČA20019.22869,0
60JELIČ N Atalija S. GREGORČIČA20008.73824,0
70ŠANTELJ Neja GRM20018.68819,0
80VRTOVEC Larisa DANILA LOKARJA20008.36789,0
90OMANOVIĆ Larisa VIČ20008.27780,0
100MEDVEŠEK Lea ŠENTJERNEJ20008.24777,0
110ROŽMAN ATELŠEK Miša BREŽICE20028.23776,0
120GNIDICA Petra SAVA KLADNIKA20008.22775,0
130VREČKO Monika VOJNIK20008.10764,0
140LEVSTIK Lavra VOJNIK20007.97751,0
150MUSTAR Ivanka BREŽICE20007.91745,0
160GORC Saša TREBNJE20007.78732,0
170STRLE Teja JURIJA DALMATINA20027.67722,0
180SLAMEK Pia K.D. KAJUHA ŠOŠT.20027.66721,0
190STOPAR Nina DANILA LOKARJA20007.48703,0
200SERDAREVIČ Lejla VIČ20007.25680,0
210HRIBŠEK Patricija JURIJA DALMATINA20027.08662,0
220ŽNIDARŠIČ Tjaša TREBNJE20007.03657,0
230LEBAN Larisa F. BEVKA TOLMIN20006.89643,0
240KRIVEC Anja F. BEVKA TOLMIN20006.73626,0