Rezultati

Rezultati

Finalno ekipno tekmovanje v atletiki za OŠ

Slovenj Gradec, 8.10.2014

SKUPNO - daljina cona odriva, starejši učenci

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikRezultatTočke
10BABIČ Denis POLZELA20006.291190,0
20MIRNIK Maks Jan OSKARJA KOVAČIČA20005.29966,0
30NOVAK Luka GRM20005.28964,0
40KRAMER Nik I. OŠ ŽALEC20005.28964,0
50HOČEVAR Žan GRM20005.11925,0
60TRBOJEVIĆ Luka I. OŠ ŽALEC20005.01903,0
70MASTNAK Marko SAVA KLADNIKA20004.92882,0
80HOSTA Pavel ŠENTJERNEJ19994.91880,0
90GRUDEN Tobija DANILA LOKARJA20004.88873,0
100PANCAR Jan TREBNJE20004.86868,0
110REBERŠAK Jaka JURIJA DALMATINA20004.85866,0
120GLAS Gregor JURIJA DALMATINA20014.81857,0
130KEPA Anže TREBNJE20004.80855,0
140ZMRZLAK Nejc POLZELA20004.78850,0
150PETERNELJ Jan ŽELEZNIKI20004.76846,0
160CURK Tim DANILA LOKARJA20004.67825,0
170ŽIBERT Blaž SAVA KLADNIKA20004.66823,0
180ŠTALEC Matej ŽELEZNIKI20014.62814,0
190MIKOŠ Jon VIČ20004.61811,0
200JENKO RANKOVIĆ Jan OSKARJA KOVAČIČA20014.44772,0
210KUKOVIČ Anej OB DRAVINJI20004.43770,0
220LOPATEC Miha ŠENTJERNEJ20004.42768,0
230DALIPOVSKI Emil VIČ20004.30740,0
240PETRIČ Miha OB DRAVINJI20004.15706,0