Rezultati

Rezultati

Finalno ekipno tekmovanje v atletiki za OŠ

Slovenj Gradec, 8.10.2014

SKUPNO - 1000 m, starejše učenke

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
115LUKAN Klara ŠENTJERNEJ20003:03.441213,0
218GOŠEK Karin SAVA KLADNIKA20003:06.581183,0
311KALANJ Lara S. GREGORČIČA20003:16.851084,0
410GERBEC Pia F. BEVKA TOLMIN20023:22.261035,0
52VRŠČAJ Eva GRM20003:26.031000,0
613PINTARIČ Nina VOJNIK20013:26.081000,0
723KURINČIČ Ana S. GREGORČIČA20003:27.16990,0
812KUMER Katja K.D. KAJUHA ŠOŠT.20013:28.75976,0
96VOVK Tara SAVA KLADNIKA20003:29.33971,0
103SINTIČ Manca ŠENTJERNEJ20023:30.58960,0
111KOTNIK Tjaša VOJNIK20003:31.79949,0
1219ČIBUKČIČ Šejla DANILA LOKARJA20013:35.97913,0
139MELE Kaja VIČ20033:37.16903,0
147MARC Katjuša DANILA LOKARJA20023:40.38876,0
1524PIRNAT Klara K.D. KAJUHA ŠOŠT.20013:40.56874,0
165BURŠIČ Lina JURIJA DALMATINA20013:44.63840,0
1717DULAR Dagmar Marija JURIJA DALMATINA20033:45.52833,0
1814VRBINC Katarina GRM20023:46.18828,0
1921STRMČNIK Nika VIČ20003:49.39802,0
198ROSTOHAR Zala BREŽICE20023:49.39802,0
2122SOVDAT Žana F. BEVKA TOLMIN20043:50.92790,0
2220RAČIČ Pia BREŽICE20033:54.77759,0
234BRILJ Janja TREBNJE20003:55.45754,0
2416BEDENE Nuša TREBNJE20003:59.08726,0

po skupinah (1. skupina) - 1000 m, starejše učenke

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
111KALANJ Lara S. GREGORČIČA20003:16.851084,0
210GERBEC Pia F. BEVKA TOLMIN20023:22.261035,0
32VRŠČAJ Eva GRM20003:26.031000,0
412KUMER Katja K.D. KAJUHA ŠOŠT.20013:28.75976,0
56VOVK Tara SAVA KLADNIKA20003:29.33971,0
63SINTIČ Manca ŠENTJERNEJ20023:30.58960,0
71KOTNIK Tjaša VOJNIK20003:31.79949,0
89MELE Kaja VIČ20033:37.16903,0
97MARC Katjuša DANILA LOKARJA20023:40.38876,0
105BURŠIČ Lina JURIJA DALMATINA20013:44.63840,0
118ROSTOHAR Zala BREŽICE20023:49.39802,0
124BRILJ Janja TREBNJE20003:55.45754,0

po skupinah (2. skupina) - 1000 m, starejše učenke

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
115LUKAN Klara ŠENTJERNEJ20003:03.441213,0
218GOŠEK Karin SAVA KLADNIKA20003:06.581183,0
313PINTARIČ Nina VOJNIK20013:26.081000,0
423KURINČIČ Ana S. GREGORČIČA20003:27.16990,0
519ČIBUKČIČ Šejla DANILA LOKARJA20013:35.97913,0
624PIRNAT Klara K.D. KAJUHA ŠOŠT.20013:40.56874,0
717DULAR Dagmar Marija JURIJA DALMATINA20033:45.52833,0
814VRBINC Katarina GRM20023:46.18828,0
921STRMČNIK Nika VIČ20003:49.39802,0
1022SOVDAT Žana F. BEVKA TOLMIN20043:50.92790,0
1120RAČIČ Pia BREŽICE20033:54.77759,0
1216BEDENE Nuša TREBNJE20003:59.08726,0