Rezultati

Rezultati

Finalno ekipno tekmovanje v atletiki za OŠ

Slovenj Gradec, 8.10.2014

SKUPNO - 1000 m, starejši učenci

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
11TOME Martin OB DRAVINJI20012:58.711095,0
218BEŠIR Žan DANILA LOKARJA20002:59.761085,0
317TREBŠE Anže SAVA KLADNIKA20013:00.981072,0
413TOME Jakob OB DRAVINJI20003:00.991072,0
52GAJŠAK Žak JURIJA DALMATINA20003:01.081071,0
68OMRZEL Aljaž GRM20003:01.711065,0
79COLNAR Aljaž ŠENTJERNEJ20023:01.781064,0
819POKLEČKI Žiga I. OŠ ŽALEC20003:05.251030,0
96ŽGAVC Žan DANILA LOKARJA19993:10.06983,0
1024HABJAN Tine ŽELEZNIKI20003:10.21982,0
1123BOHINC Martin OSKARJA KOVAČIČA20003:10.72977,0
1220JUDEŽ Matija GRM20013:11.49969,0
1311BULIČ Dorjan OSKARJA KOVAČIČA20003:13.40951,0
1412KAVČIČ Dejan ŽELEZNIKI20003:14.16944,0
153OKANOVIĆ Kenan VIČ20003:15.11935,0
167MEŽNAR Ožbej I. OŠ ŽALEC20003:15.19934,0
1714ZILDŽEVIČ Alen JURIJA DALMATINA20003:16.36923,0
1821STOPAR Blaž ŠENTJERNEJ20023:18.28906,0
194PIKELJ Matic TREBNJE20003:20.44886,0
2022BOBIČANEC Alen POLZELA20003:21.05880,0
2116KRIŠTOF Miha TREBNJE20003:22.00872,0
225KARAVIDAJ Luan SAVA KLADNIKA19993:23.42859,0
2310ZABUKOVNIK Domen POLZELA20003:27.52822,0
2415TEKAVEC Tim VIČ20013:33.03775,0

po skupinah (1. skupina) - 1000 m, starejši učenci

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
11TOME Martin OB DRAVINJI20012:58.711095,0
22GAJŠAK Žak JURIJA DALMATINA20003:01.081071,0
38OMRZEL Aljaž GRM20003:01.711065,0
49COLNAR Aljaž ŠENTJERNEJ20023:01.781064,0
56ŽGAVC Žan DANILA LOKARJA19993:10.06983,0
611BULIČ Dorjan OSKARJA KOVAČIČA20003:13.40951,0
712KAVČIČ Dejan ŽELEZNIKI20003:14.16944,0
83OKANOVIĆ Kenan VIČ20003:15.11935,0
97MEŽNAR Ožbej I. OŠ ŽALEC20003:15.19934,0
104PIKELJ Matic TREBNJE20003:20.44886,0
115KARAVIDAJ Luan SAVA KLADNIKA19993:23.42859,0
1210ZABUKOVNIK Domen POLZELA20003:27.52822,0

po skupinah (2. skupina) - 1000 m, starejši učenci

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
118BEŠIR Žan DANILA LOKARJA20002:59.761085,0
217TREBŠE Anže SAVA KLADNIKA20013:00.981072,0
313TOME Jakob OB DRAVINJI20003:00.991072,0
419POKLEČKI Žiga I. OŠ ŽALEC20003:05.251030,0
524HABJAN Tine ŽELEZNIKI20003:10.21982,0
623BOHINC Martin OSKARJA KOVAČIČA20003:10.72977,0
720JUDEŽ Matija GRM20013:11.49969,0
814ZILDŽEVIČ Alen JURIJA DALMATINA20003:16.36923,0
921STOPAR Blaž ŠENTJERNEJ20023:18.28906,0
1022BOBIČANEC Alen POLZELA20003:21.05880,0
1116KRIŠTOF Miha TREBNJE20003:22.00872,0
1215TEKAVEC Tim VIČ20013:33.03775,0