Rezultati

Rezultati

Finale ekipnega prvenstva za SŠ

Nova Gorica, 16.10.2013

SKUPNO - 400 m, dijakinje

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10ROJNIK Ina I. GIM. V CELJU199756.96974,0
20PRAPROTNIK Julija GIM. BEŽIGRAD19961:00.70862,0
30LENARDIČ Ajda GIM. BEŽIGRAD19961:00.84858,0
40BOSILJ Tara Patricija I. GIM. V CELJU19971:01.37843,0
50BEZJAK Nika II. GIM. MARIBOR19981:02.00825,0
60TRAJKOVIČ Gala SŠ SL. BISTRICA19981:02.18820,0
70ZAVEC Nadja II. GIM. MARIBOR19971:02.21819,0
80LUKANČIČ Nina GIM. ŠENTVID19981:02.85801,0
90DOVER Danaja SŠ SL. BISTRICA19961:03.17792,0
100DOMJAN Doroteja GIM. PTUJ19961:03.53782,0
110MOŽE Manja GIM. NOVO MESTO19971:03.74776,0
120SAKSIDA Manca GIM. NOVA GORICA19951:04.13765,0
130JEŽ Nina GIM. ŠENTVID19951:04.17764,0
140SROVIN Maša GIM. ŠIŠKA19981:04.83746,0
150ŽGAJNAR Kaja GIM. ŠIŠKA19951:05.41731,0
160ŠTUKELJ Ema GIM. NOVO MESTO19981:05.72722,0
170ŠTURM Blažka GIM. TOLMIN19961:06.49702,0
180POPOŠEK Larisa Lara GIM. PTUJ19951:06.98689,0
190HERMAN Julija GIM. TOLMIN19951:07.24682,0
200LONČAREK Anja ŠC CELJE, GIM. LAVA19971:08.09660,0
210VOLČANŠEK Zala GIM. BREŽICE19981:08.82642,0
210MELINK Veronika GIM. NOVA GORICA19951:08.82642,0
230SLUGA Maruša ŠKOFIJSKA GIM. VIPAVA19971:10.82593,0
240FERJANČIČ Brigita ŠKOFIJSKA GIM. VIPAVA19971:11.53576,0
250CEPUŠ Saša ŠC CELJE, GIM. LAVA19961:12.77547,0
260STRAINER Gaja GIM. BREŽICE19981:13.86522,0

po skupinah (1. skupina) - 400 m, dijakinje

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10ZAVEC Nadja II. GIM. MARIBOR19971:02.21819,0
20MOŽE Manja GIM. NOVO MESTO19971:03.74776,0
30JEŽ Nina GIM. ŠENTVID19951:04.17764,0
40HERMAN Julija GIM. TOLMIN19951:07.24682,0
50CEPUŠ Saša ŠC CELJE, GIM. LAVA19961:12.77547,0
60STRAINER Gaja GIM. BREŽICE19981:13.86522,0

po skupinah (2. skupina) - 400 m, dijakinje

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10BEZJAK Nika II. GIM. MARIBOR19981:02.00825,0
20LUKANČIČ Nina GIM. ŠENTVID19981:02.85801,0
30ŠTUKELJ Ema GIM. NOVO MESTO19981:05.72722,0
40ŠTURM Blažka GIM. TOLMIN19961:06.49702,0
50LONČAREK Anja ŠC CELJE, GIM. LAVA19971:08.09660,0
60VOLČANŠEK Zala GIM. BREŽICE19981:08.82642,0

po skupinah (3. skupina) - 400 m, dijakinje

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10ROJNIK Ina I. GIM. V CELJU199756.96974,0
20PRAPROTNIK Julija GIM. BEŽIGRAD19961:00.70862,0
30DOVER Danaja SŠ SL. BISTRICA19961:03.17792,0
40SROVIN Maša GIM. ŠIŠKA19981:04.83746,0
50POPOŠEK Larisa Lara GIM. PTUJ19951:06.98689,0
60MELINK Veronika GIM. NOVA GORICA19951:08.82642,0
70SLUGA Maruša ŠKOFIJSKA GIM. VIPAVA19971:10.82593,0

po skupinah (4. skupina) - 400 m, dijakinje

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultatTočke
10LENARDIČ Ajda GIM. BEŽIGRAD19961:00.84858,0
20BOSILJ Tara Patricija I. GIM. V CELJU19971:01.37843,0
30TRAJKOVIČ Gala SŠ SL. BISTRICA19981:02.18820,0
40DOMJAN Doroteja GIM. PTUJ19961:03.53782,0
50SAKSIDA Manca GIM. NOVA GORICA19951:04.13765,0
60ŽGAJNAR Kaja GIM. ŠIŠKA19951:05.41731,0
70FERJANČIČ Brigita ŠKOFIJSKA GIM. VIPAVA19971:11.53576,0